Чому невдача підводить вас на крок ближче до успіху

2
250
Чому невдача підводить вас на крок ближче до успіху
Чому невдача підводить вас на крок ближче до успіху

Ви з тих людей, які ніколи не зазнавали невдач? Я сподіваюся, що ні, бо невдача, на мій погляд, є сходинкою на шляху до успіху. 

У своєму робочому світі мене бачать «експертом з продуктивності». Я використовую GTD, намагаюсь тестувати додатки для покращення продуктивності та навчаю людей, як організувати свій фізичний та психічний світ. Але я відкрию вам маленький секрет: 

Я, від природи, не схильний до цього.

Хаос 

Я – це хаос або, можливо, я визнаю що був хаосом. 

У моєму житті був безлад, дезорганізація, стрес, розчарування та багато іншого негативного. Коли я був молодим, батько пропонував мені взяти лопату, ідучи спати. Жарт полягав у тому, що мені потрібна буде лопата, щоб розчистити стежку до свого ліжка. Так, мені було дуже погано.

Контроль 

В казці говориться так; У мене був хаос в житті, я знайшов шлях його подолання, і тепер моє життя – це порядок, контроль і успіх. 

Я не думаю так. 

На дорозі до успіху було багато нерівностей, і я все ще часом борюся, щоб не зруйнувати свій фізичний і психічний світ. Мені не подобалася жорсткість та дисципліна систем. Це не спрацювало для мене. Я розпочав роботу над собою, але мені не вдалося.

Невдача 

Що таке невдача? Якось студент запитав мене: Ми обговорювали тему на уроці і прийшли до висновку, що невдача не повинна забирати 100% часу, щоб хтось інший мав успіх, але частіше за все це буде компонентом що приведе до успіху. Особливо, коли успіх досягається наполегливою працею та особистими досягненнями, на відміну від щасливої чи успішної сім’ї. 

Більшість ділових людей зазнають невдач, коли вони вперше починають бізнес. Насправді, статистика говорить, що в середньому більшість людей нарешті досягають успіху лише в третьому бізнесі. 

(Висновок: не панікуйте, якщо ви починаєте свій перший бізнес; деякі з них теж мають успіх.) 

Підприємці скажуть вам, що головне вчитися на невдачах, зрозуміти, що сталося не так, взяти себе в руки і почати все спочатку. 

Тож якщо невдача – це сходинка до успіху, то чому це слово має такий негативний відтінок? Я думаю, що нам потрібно змінити спосіб мислення та говорити про невдачі. Наступні слова я чув на зустрічі, і я думаю, що ці слова можуть стати життєвою філософією 

“Ви впадете, але це не має значення, важливо те, як довго ви будете лежати і не підніматись”. 

Отже, все. Ми всі зазнаємо невдач. Ми всі падаємо. Саме те, як швидко ви вибираєте для себе новий шлях та піднімаєтесь після падіння, є сильним фактором для успіху.

Не вдається бути продуктивним 

Як я вже згадував раніше, я, від природи, не організована людина (м’яко кажучи). Я також сказав, що мені не вдалося, але я підхопився, зібрався з силами і сьогодні я можу чесно назвати себе організованим і успішним. Звичайно, я не продуктивний у 100% випадків – Twitter і Facebook забирають мій вільний час, – але моя статистика покращується. Завдяки наполегливості та рішучості я навчився всім своїм хитрощам. Я їх змінив, і тепер у мене такий спосіб життя, який мені підходить. 

Я багато разів зазнавав невдач у своїх подорожах, і часом мене демотивували та дезорганізовували, але оскільки я знаю смак успіху, його переваги та можливості, я знаю, що варто трохи докласти зусиль, щоб залишатися організованим.

Мої 5 найкращих порад 

Якщо ви просто думаєте про те, щоб стати більш продуктивним, або якщо ви спробували і щось не спрацювало, ось мої найкращі поради, які допоможуть вам розпочати роботу – або повернутися в стрій. 

  1. Майте чіткі цілі. Це допомагає з мотивацією та метою. 
  2. Створіть систему. Вам потрібен спосіб організувати та опрацювати всю свою роботу, цей спосіб також допомагає, коли ви сходите з наміченої дороги, маючи при цьому потрібну карту, щоб повернутися на вірний шлях. 
  3. Вставайте рано. Ви можете досягти набагато більше в перші години, коли ніхто не прокидається. (Це може не спрацювати для нічних сов. Натомість їм потрібно намагатись стартувати напередодні ввечері.) 
  4. Фізичні вправи. Це зменшує стрес і створює енергію для підвищення вашої ефективної роботи. 
  5. Розмірковуйте. Це також допомагає зняти стрес, зосередитися та поміркувати. 

І пам’ятайте: якщо або коли вам не вдається щось у житті, це не привід плакати, це можливість вчитися, рости та вдосконалюватися. Час нам даний для того щоб захоплюватись всіма барвами життя, дізнаватись що буде далі, і витримувати нові виклики.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я