Запаси під час карантину COVID-19: що вам насправді потрібно?

0
534
Запаси під час карантину COVID-19: що вам насправді потрібно?

Спочатку це був дефіцит дезінфікуючого засобу для рук, потім скуповування туалетного паперу. Тепер це  саме подовжується продуктовому магазині, полиці спорожняються, і вам може бути цікаво: чи вам справді слід робити запаси під час карантину COVID-19 зараз? А що вам потрібно насправді купити?

Залежно від того, де ви живете, можливо, ви ознайомлені з підготовкою до стихійного лиха, наприклад, смерчу, повені чи землетрусу. Але підготовка до пандемії сильно відрізняється від будь-якої з цих.

Доктор Майкл Остергольм, фахівець з інфекційних захворювань, порівнює різницю з підготовкою до довгої зими, а не з природними стихіями, такими як хуртовина.

Але це не означає, що ви повинні купувати запаси на місяць і все за раз. Читайте далі про те, як зробити запаси під час карантину COVID-19, і бути готовим залишатися вдома та практикувати соціальну дистанцію.

Вдома має бути 14-денний запас їжі

Центр контролю та профілактики захворювань (CDC) рекомендує вам самостійно піти на карантин, якщо ви повертаєтеся з подорожі в зону підвищеного ризику.

Багато країн закривають свої кордони, а деякі застосовують комендантські години та закривають бізнес.

Незважаючи на те, що існує велика невизначеність, справи швидко змінюються з кожним днем ​​і навіть годиною. Тож розумний хід – мати деякі основні речі. Ось кілька пропозицій щодо того, що можна придбати як запаси під час карантину COVID-19:

 • Сушені або консервовані вироби. Такі продукти, як суп, консервовані овочі та фрукти є поживними та зберігаються тривалий час.
 • Заморожені продукти. Заморожені страви, піци, овочі та фрукти – простий спосіб зберегти їжу, не переживаючи, що вона зіпсується.
 • Сушені або ліофілізовані продукти. Сушені фрукти це чудовий перекус. Хоча сушена квасоля дешева і поживна, її приготування також може потребувати певного час і сили. Для легкої альтернативи, ви можете тримати в вдома кілька заморожених продуктів, хоча вони можуть бути дорожчими.
 • Макаронні вироби та рис. Рис і макаронні вироби прості в приготуванні і корисні для здоров’я. Вони також тривалий час зберігаються, і коштують вони порівняно недорого, тому ви не витратите всі гроші роблячи запас.
 • Арахісове масло і желе. Легко та зручно для малюків.
 • Хліб і крупа. Вони зберігаються тривалий час.
 • Молоко. Корисний та поживний продукт.

Здійснюючи покупки, пам’ятайте про те, що реально ви можете з’їсти за 2 тижні. Навіть у тих районах, де подорожі обмежені, люди все ще можуть виїхати в разі першої необхідності. Купуючи лише те, що вам потрібно зараз, ви можете переконатися, що потрібно не так багато продуктів.

Які товари першої необхідності потрібні на випадок хвороби

Якщо ви захворіли, вам доведеться залишатися вдома, доки не звернулись за медичною допомогою. Заздалегідь запасіться тим, що ви вважаєте, що хочете чи потребуєте, поки хворієте. Це може означати:

 • Зниження болю та лихоманки. Ацетамінофен та ібупрофен або інші подібні препарати можна застосовувати для зняття болю та зниження температури. Залежно від того, що у вас застуда, грип або COVID-19, ваш лікар може рекомендувати один або інший. Порадьтеся з лікарем про те, що може підійти саме вам, і обов’язково майте їх під рукою.
 • Ліки від кашлю. До них відносяться засоби, що пригнічують кашель та відхаркувальні засоби.
 • Легка їжа. Деякі люди вважають, що дієта корисна, коли хворієте.
 • Чай, бульйон та спортивні напої. Вони можуть допомогти вам підтримувати рівень рідини в організмі.

Підготуйте свій дім

Як і у випадку з їжею, корисно тримати вдома деякі речі домашнього вжитку. Знову ж таки, ідея полягає у тому, щоб переконатися, що у вас є те, що вам потрібно, якщо ви хворі і не можете залишити свій будинок.

За даними CDC, вірус не знайдений у питній воді. І навряд чи вода чи електроенергія будуть відключені внаслідок вірусу. Це означає, що на відміну від підготовки до стихійних лих, вам не потрібно запасатися такими речами, як вода у пляшках або ліхтарики.

Натомість зосередьтесь на предметах, пов’язаних зі здоров’ям, такими як:

 • Мило. Часто мийте руки з милом і водою принаймні 20 секунд.
 • Дезінфікуючий засіб для рук. Миття водою з милом – найкращий спосіб очищення рук. Якщо у вас немає доступу до мила та води, ви можете використовувати дезінфікуючий засіб для рук, що містить принаймні 60 відсотків спирту.
 • Миючі засоби. Використовуйте розведений відбілювач, спирт або продукт, який відповідає критеріям EPA щодо використання проти SARS-CoV-2, вірусу, відповідального за COVID-19.

Тримайте потрібні вам ліки в достатній кількості

Якщо ви приймаєте ліки, що відпускаються за рецептом, будь-якого виду, подивіться, чи можете ви зараз поповнити запаси, щоб мати їх, якщо ви не можете вийти з дому. Якщо ви не можете зараз цього зробити, то може бути хорошою ідеєю отримати цке поштовим замовлення.

Це особливо важливо, якщо ви є членом групи ризику. Сюди входять люди у яких:

 • хвороба серця
 • захворювання легенів
 • діабет

Сюди також входять люди похилого віку.

Подбайте про речі для дітей

Якщо у вас вдома є діти, ви також хочете переконатись, що під рукою є якісь приналежності для дітей. Якщо ви регулярно використовуєте підгузники або серветки переконайтесь, що у вас є запас на 2 тижні.

Ви також можете придбати дитячі ліки та іграшки, ігри чи пазли, щоб діти не нудьгували.

Не панікуйте

Це непевні часи, і з новинами, що змінюються щодня, цілком зрозуміло відчувати тривогу. Хоча важливо серйозно сприймати вірус, не панікуйте. Придбайте лише те, що потрібно.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я