Йога вправи для схуднення

0
108
Йога вправи для схуднення
Йога вправи для схуднення

Регулярне заняття йогою пропонує багато переваг, зокрема змушує вас відчувати себе краще, стати сильнішими та гнучкішими, тонізуючи м’язи, зменшуючи стрес та покращуючи своє психічне та фізичне самопочуття. Але чи існують йога вправи для схуднення?

Що йога не може зробити

Заняття будь-яким видом йоги додасть сили, але дослідження показують, що вона піднімає пульс недостатньо. Цього замало, щоб зробити йогу єдиною формою вправ, яка вам потрібна, щоб скинути кілограми. Для того, щоб схуднути, ви повинні харчуватися здорово і спалювати калорії, регулярно виконуючи вправи, що підвищують пульс . Більш енергійні стилі йоги можуть забезпечити краще тренування, ніж спокійна йога. Якщо втрата ваги є вашою основною метою, ви можете поєднати йогу з бігом, ходьбою або будь-якими іншими аеробними вправами, які вам подобаються. І все ж йога вправи для схуднення можуть зіграти важливу роль у програмі схуднення.

Що може зробити йога

Хоча схуднення можна спростити до рівня підрахунку калорій, набагато більше користі можна отримати через успішну зміну своїх звичок, щоб зробити здоровий вибір другою природою.

Заняття йогою сприяє здоровому способу життя. Якщо додати йогу до занять фітнесом, що включає спалюючі калорії кардіовправи, ви побачите більш швидкі та довготривалі результати схуднення.

Йога допомагає тим, що приводить вас в гармонію з вашим тілом, покращуючи ваш вигляд та самопочуття. Зниження стресу і апетиту – ще один козир йоги, що допомагає знижати вагу. Заохочуючи здоровий спосіб життя, регулярна практика йоги підвищує ймовірність того, що ви зможете схуднути. Найголовніше, що йога робить акцент на краще відчуття власного тіла стає позитивною річчю для людей, котрі в минулому безуспішно намагалися скинути кілограми. Йога повинна відігравати важливу роль у цілісному підході до схуднення.

Який вид йоги допомагає при схудненні?

Якщо ви ніколи раніше не використовували йога вправи для схуднення, обов’язково починайте заняття початкового рівня. Ви спалите найбільше калорій на заняттях з атлетичної віньясани. Ці стилі, як правило, починаються з стрімкої серії поз, які називаються привітаннями до сонця , а потім потоком стоячих поз, які змусять вас рухатися. Після того, як ви зігрієтеся, вводяться глибші розтяжки. Vinyasa включає в себе багато популярних стилів йоги, таких як:

 • Аштанга: Аштанга-йога є дуже енергійним стилем практики, і її практикуючі є одними з найвідданіших йогів. Новачкам часто пропонують записатися на низку занять, що допоможе з мотивацією. Оскільки Аштанга виконує одну і ту ж серію поз кожного разу, як тільки ви вивчите послідовність, ви можете будь-коли займатися вдома або приєднатися до групи в стилі Майсур, в якій присутній викладач, але кожен студент рухається в своєму темпі.
 • Силова йога: Силова йога надзвичайно популярна в тренажерних залах та оздоровчих клубах, хоча вона широко доступна і у спеціальних студіях. Силова йога заснована на нарощуванні тепла та інтенсивності Аштанги, одночасно відмовляючись від фіксованої серії поз.
 • Гаряча йога: йога віньяса, зроблена в жаркій кімнаті, збільшує ефект за рахунок підвищеного потовиділення. Майте на увазі, що Бікрам і гаряча йога не є синонімами. Бікрам – це новаторський стиль гарячої йоги, який включає в себе безліч поз і справжній сценарій, розроблений засновником Бікрамом Чоудхурі. Сьогодні існує безліч інших стилів гарячої йоги, які використовують нагріту кімнату, але не серію Бікрам.

Йога Віньяса:

 • Забезпечує більш енергійні тренування
 • Часто слідує послідовності встановлених поз
 • Передбачає швидкі рухи
 • Пози варіюються від стоячих до сидячих
 • Чудово підходить для спалювання калорій

Ніжна йога:

 • Не напружує
 • Зосереджена на повільному і м’якому розтягуванні тіла
 • Підходить для будь-якого віку та рівня фізичної підготовки
 • Допомагає зв’язати розум і тіло
 • Заохочує медитативне розслаблення

Ніжна йога хоча і спалює менше калорій, все ж є прекрасним способом виховання та догляду за своїм тілом.

 • Хатха-йога: Хоча не всі заняття хатха є ніжними, цей термін став використовуватися студіями йоги для позначення занять, які НЕ є віньяса. Запитайте у своїй студії або тренажерному залі.
 • Інтегральна йога: Як уже випливає з назви, Інтеграл-йога – це інтеграція тіла та розуму з метою щасливішого життя. Це підхід, який може принести велику користь людям, які відчувають відмежування від свого тіла.
 • Йога Крипалу: Крипалу – це стиль, який відомий своїм відкритим прийняттям усіх рівнів практики та типів фігури. Його індивідуальний підхід зробив його найкращим вибором для людей, які нервують щодо відвідування групових занять.

Заняття йогою вдома

Ви також можете робити йога вправи для схуднення вдома в ті дні, коли не можете відвідати заняття. Інтернет-сайти з відео-йоги дозволяють легко займатися у власній вітальні. Щоб максимізувати користь йоги, чудово робити її щодня. Початок домашньої практики медитації  – це інше. Користь йоги – як психічна, так і фізична, що робить її невід’ємною частиною багатьох успішних режимів схуднення.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я