7-денний план заняття йогою, який допоможе покращити вашу практику

0
193
7-денний план заняття йогою
7-денний план заняття йогою

Оскільки останнім часом ми проводимо більше часу вдома, наше прагнення знайти більше способів включити рух у своє життя, не виходячи з вітальні, здається логічним. Йога – це завжди хороша ідея як для розумової, так і для фізичної користі. Регулярні заняття йогою  допомагають поліпшити гнучкість, мати позитивніший погляд на світ, зменшити стрес і навіть допомогти спати краще.

Особиста практика йоги повинна мати тенденцію змінюватися залежно від того, як виглядає ваш графік, а також від того, що потрібно вашому тілу та розуму – і це, звичайно, змінюється з кожним днем. Загалом, особиста практика – це суміш вправ, заземлення, навчання та гри. Тут ви знайдете керівництво щодо того, як може виглядати звичайний тиждень на вашому килимку. Незалежно від того, чи новачок ви в йозі, чи хочете додати трохи більше у своє повсякденне життя. Сподіваємось, цей семиденний посібник подарує вам трохи натхнення та допоможе скласти власну послідовну практику.

Понеділок

Почніть свій тиждень з енергійного потоку віньяси, щоб покращити кровообіг, получити більше кисню і очистити будь-яку застійну енергію, яка могла накопичитися під час сну.

Також можна включати потік намірів у свою практику понеділка або в перший день місяця, щоб допомогти вам сфокусувати увагу на тиждень чи місяць вперед. 

Вівторок

Ще одним із улюблених елементів заняття йогою для багатьох є короткий, але інтенсивний потік, орієнтований на м’язи кору. Це не тільки допомагає зміцнити м’язову підтримку корпусу тіла, але і почуватись впевнено і наділеним силою перед тим, як входити у робочий день.

Практикуйте ритуал вдячності щодня. Практика вдячності змінює життя у багатьох відношеннях; це справді один із найпростіших, але найпотужніших шляхів до трансформації на краще.

Середа

Якщо ваша середа – це напружений день із клієнтами, тому вранці зробіть швидку медитацію, щоб просто зосередити свою енергію та розум. Потім під час обідньої перерви можна провести швидкий полуденний потік заняття йогою, щоб активізувати свій метаболізм. 

Четвер

Після свого напруженого робочого дня в середу я можна почати четвер коротким потоком заняття йогою для зосередженості та рівноваги, що допоможе перецентруватися та розпочати новий день. Корисно практикувати відновлювальну йогу майже щовечора, особливо якщо у вас справді багато справ; це допоможе вам перебувати в рівновазі до вечора.

П’ятниця

Деякі дні можна просто робити п’ять «привітань із сонцем», перш ніж вийти за двері. Привітання із сонцем – це чудовий спосіб сфокусувати свою увагу, запустити енергію та розтягнути втомлені м’язи. Наприкінці дня в п’ятницю корисно зробити глибшу медитацію, щоб перезавантажитись. 

Субота

У суботу ви можете дозволити собі день відпочинку. Ви можете займатися йогою щодня, але пам’ятайте, що робити перерви теж важливо! Занадто багато корисного – це не завжди добре.

Неділя

У вихідні дні мені подобається грати, розважатись на практиці. Це може бути акро-йога, або вправи на стійці на руках. Наявність елементу гри – це те, над чим багато працюють дорогі тренери йоги зі своїми клієнтами. Це може дійсно допомогти не сприймати речі занадто серйозно, сміятися та випробовувати нові речі під час заняття йогою. 

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я