7 дієвих порад, як краще спати і прокидатися енергійними

548
1374
Як краще спати
Як краще спати

Ви відчуваєте млявість вранці? Ви всю ніч прокидаєтесь? Думаєте як виспатись? Якщо так, радимо скористатися деякими порадами як краще спати.

2020 рік підкинув нам багато всього і якщо ваші режими сну дійсно порушені, то ви могли відчувати себе роздратованими і невпевненими протягом усього дня.

Якщо ви почуваєтесь так цілий день, то може здаватися, що день просто затягується, і ви абсолютно не продуктивні. На щастя, є способи спати краще, щоб ви могли прокинутися і почуваючи себе бадьорим. 

Ці поради щодо кращого сну допоможуть вам відпочити і розпочати свій день, відчуваючи енергію та мотивацію.

Поради як краще спати:

1. Дотримуйтесь розкладу! 

Якщо лягати спати щовечора в один і той же час, це допоможе вам виробити звичку розслаблятися і краще спати та швидко засинати.

Двоє моїх дітей лягають спати о 21:30 щовечора, 7 днів на тиждень. Ми з дружиною трішки пізніше; вона зазвичай лягає спати близько 23 години, а я лягаю опівночі.

Я перший прокидаюся вранці. Будильник встановлений на 7:24 щоранку, за винятком суботи.

Дотримавшись розкладу, я виявив, що моє тіло звикло до нього, і мій біологічний годинник також призвичаївся.

Як тільки ви ввійдете в режим, то швидше за все у вас буде рекомендовані 8 годин сну щоночі. Це дозволить вам бути більш зосередженими та уважними протягом усього дня і не думати постійно про те, як як виспатись.

2. Зверніть увагу на те, що ви їсте та п’єте! 

Я завжди знав основи цієї ідеї. Наприклад, я завжди знав, що не слід їсти багато цукру або пити газовану воду перед сном, але крім цього є багато іншого. Ви повинні зробити все можливе, щоб не їсти протягом двох годин до сну. Також слід уникати гострої та кислої їжі, оскільки вона може спричинити розлад шлунку або навіть печію.

Проблемою для хорошого сну є також кава та напої з кофеїном. Уникайте вживання цих напоїв за кілька годин до сну. Насправді, на основі дослідження 2013 року, вчені дійшли висновку, що краще уникати кофеїну мінімум протягом 6 годин перед сном.

3. Тримайтеся подалі від гаджетів! 

У наші дні ми прив’язані до своїх телефонів як ніколи раніше, але одна з найкращих порад щодо кращого сну, яку я можу запропонувати – це протистояти бажанню дивитись на свій телефон, поки ви намагаєтесь заснути.

Після того, як ви лягли у ліжко, варто обов’язково уникати прямого світла, оскільки це діє як тривожний сигнал, який зменшить секрецію у вашому тілі природного гормону – мелатоніну, який в значній мірі відповідає за ваш сон .

Якщо перегляд телевізора або перевірка телефону увійшли для вас у звичку, то ця зміна буде нелегкою. Але протистояння цьому бажанню допоможе вам краще спати, оскільки ви зменшите вплив синього світла.

Зокрема, синє світло має сильніший вплив на ваш цикл сну, на відміну від світла, яке випромінює лампочка.

4. Фізичні навантаження вранці! 

Заняття спортом на початку дня допоможуть вам почуватися енергійніше. Раніше я займався пізно ввечері і це ніколи не йшло мені на користь.

Я завжди виявляв, що в тренажерному залі було більше відвідувачів з 17:00 до 20:00, тому що багато людей ходили до спортзалу після того, як вони закінчували свою роботу. 

Мої занняття спортом не тільки займали багато часу через те, що тренажерний зал був повний, але й після того, як я покидав його, я настільки був заряджений адреналіном, що розслаблення займало у мене декілька годин. 

Якщо у вас є час який можете виділити, то заняття спортом вранці або протягом дня є чудовим варіантом для хорошого сну. Займаючись фізичними вправами, ви підвищуєте свою температуру тіла і робите легкий стрес на центральну нервову систему. Тому, якщо ви будете робити вправи після обіду, це може ускладнити вам сон.

5. Оновіть місце сну! 

У місці, де ви спите, ви проводите багато часу, що є не менше третини вашого дня. Скажімо, наприклад, ви в середньому спали від 5 до 7 годин на ніч. Помноживши це на 7 днів на тиждень, ви витрачаєте від 35 до 49 годин на тиждень в одному місці. Тепер помножте це на 52 тижні на рік. Це дійсно багато часу, проведеного під час вашого сну.

Ось чому важливо уважніше обирати подушку, матрац та ковдру. Рекомендується замінювати подушку кожні пару років. Тип подушки теж важливий. Для сну на боці і на спині, як правило, потрібні різні види подушок, щоб добре спати, не маючи болей в шиї чи спині.

Твердість вашого матраца та м’якість ковдр також впливають на ваш сон.

Якщо ви проводите в ліжку приблизно 50 годин на тиждень, варто подбати про те, щоб вам було максимально комфортно. Ви можете навіть додати кілька крапель лавандової олії на свою подушку, оскільки воно, як відомо, сприяє розслабленню.

Також перевірте температуру у своїй кімнаті. Експерти рекомендують тримати у вашій спальні близько 18 градусів за Цельсієм для максимально комфортного сну. 

6. Помедитуйте для кращого сну! 

Хоча це дієва порада, щоб краще спати, але вона може бути не для всіх. До 2017 року я зовсім не знав, як навіть працює медитація. Я, звичайно, не вірив, що це допоможе мені. Можна сказати, що я дуже скептично відносився до перших спроб медитації. 

Одного вечора я знайшов 15-хвилинну аудіо-медитацію, увімкнув навушники та слухав. Я слухав із закритими очима і робив усе, щоб мені було комфортно і спокійно. Потім сталося щось несподіване: я заснув.

Насправді, я зазвичай засинаю кожного разу, коли слухаю медитацію, і можу чесно сказати, що завжди прокидаюся, почуваючись бадьоро.

Медитація може допомогти зі сном, оскільки вона допомагає нам влаштувати свої думки та бути більш спокійними. Замість того, щоб турбуватися про електронний лист, який надіслав бос сьогодні вранці або планувати велику презентацію на наступний день, медитація повертає вас до вашого центру, який є чудовим місцем для кращого сну.

7. Сховайте годинник! 

Одна з найефективніших порад для кращого сну – це зробити так, щоб ви не бачили котра зараз година. Адже коли ви постійно перевіряєте час, це може викликати у вас занепокоєння щодо того, скільки годин у вас залишилось до моменту, коли вам доведеться вставати з ліжка.

Занепокоєння лише довше не даватиме вам заснути. Незалежно від того, чи у вас  електронний або механічний годинник, приберіть його, щоб не бачити. 

Заключні думки

Щоб прокидатися енергійним вранці, обов’язково потрібно дотримуватися цих  порад щодо того, як краще спати. Ці сім дієвих кроків, які допоможуть вам краще спати – це речі, які ви можете почати втілювати у своє життя вже сьогодні ввечері. Спробуйте поекспериментувати з однією або всіма цими порадами, поки не знайдете техніку, яка вам підходить.

Відчуваєте втому навіть після вживання кави? Можливо, ви пили її неправильно.

Ви, мабуть, вже знаєте, що кава може наповнити енергією завдяки високому вмісту кофеїну. Але не всі з нас насправді знають, як пити каву для максимального підйому енергії.

Правило №1 

Вживайте каву лише вранці.

Правило №2

Споживайте оптимальну кількість  кави, щоб забезпечити легкий підйом та не перестаратись – це 470 мл.

Правило №3 

Вибирайте каву легкої просмажки. Можна припустити, що чим сильніше просмажені кавові зерна, тим більше доза кофеїну. Але реальність така, що у слабко просмаженій каві найбільше кофеїну, за ним йде середнє смаження, а потім сильне.

548 КОМЕНТАРІ

 1. Часто прокилаюсь втомленою вранці, тому знайшла декілька корисних порад для себе, дякую)) Обов’язково спробую!

 2. If you would still like to gain control of your USB key or external hard drive from the remote PC, USB Dongle is the app for you.

  However, this application is best suited for professionals, as this line of remote control for USB devices makes a bit of noise, which makes it easy for your neighbours to notice when you are mounting it on your computer.

  Nevertheless, USB Dongle allows you to remotely and seamlessly manage any USB key or external hard drive. You https://tuebetquohealth.weebly.com

  6add127376 chraud

 3. There is even an option to automatically pan the signal by groups of 3rds, starting at the position where the channel starts. Since the plugin is a pan-chromatic effect, there is also a way to automatically pan back to the original position, with the value of the LFO that you had before you changed the pan setting.

  This is an arpeggiator. This plugin has several time-cycling buttons, +/2 for increasing/decreasing by +/- 2 https://traltorsfinsthink.weebly.com

  6add127376 jalche

 4. Hmm..I could smell blood. I was growing up in the 70’s and 80’s. Remember blood smells like and had ths beige-red color. Same with milk, eggs etc. These days milk is pink and eggs are brown.

  And from the 90’s to now, our cars switched from having a gas cap on the tank to having a rubber cap with a screw on it. Less likely to leak and may have little issues driving with empty the tank. So, https://rextwittgode.weebly.com

  6add127376 amalyuly

 5. Although the tool is not absolutely free, it’s quite an affordable utility that can be downloaded for only $14.95. because they’re victims of “the cash for clunkers program,” a euphemism that may be worse than the reality. (See? Talk about recycling!)

  We have choices. None of them are perfect, but the right one depends on the context. Is it important that a particular car gets you from A to B? If so https://kilzicoopo.weebly.com

  6add127376 einhhede

 6. Important: This package is referenced by the
  VSProject2 English.njk file, the English version
  of the solution which is used for the English version.
  This package is updated for version 2008 of the
  VSProject2 English.njk file.

  Note: The language pack must be installed before extracting the symbols names.

  ## Download the package

  To download this package first, you must make https://jerconscenpa.weebly.com

  6add127376 marnein

 7. Still, if you are running Windows Vista or newer, the interface looks simple enough. The Delete folder link will help you clean directory like /Windows/System32, /Local/_AppData or even /Program Files. With the match ID field, you can select a word or phrase that will appear as tag, which can be a good way to put together a large folder sorting list.
  If it doesn’t work, that’s all right. It’s free and functional for each of the http://downloads.chekrs.com/view/?url=https://afamenle.weebly.com

  6add127376 bersafw

 8. ‘It’s the Power of the Pen’: Trump Slams NY Times for David Duke Coverage Once Again

  Geraldo Rivera Praises Sarah Palin at 2020 Democratic Convention

  On “Varney & Co.,” Terry Moran said liberals attacked Sen. Marco Rubio (R-Fla.) for deferring his vote on a resolution to acknowledge Jerusalem as the capital of Israel.

  Moran said the liberal assault has been “amazing.”

  “And from the left — one of the https://nomonfolgmoo.weebly.com

  6add127376 quigflu

 9. If you decide to install NanoHost, you can either run it as a standalone app or you can store it directly in your applications folder and use it whenever you want. It doesn’t do any harm, but if you plan to add it to an audio window in a DAW, you should probably leave it in the applications folder.
  Pros
  It comes with tons of presets loaded in.
  Multi-track recording mode is available
  Ability to save and load presets. https://ludisdownty.weebly.com

  6add127376 fabikan

 10. [Production of galactan and analysis of its content in plants: an overview and selection of recent advances].
  Galactomannan has a broad range of industrial applications and is considered a valuable component of agricultural biomasses. About three different forms of galactomannan have been known throughout the history of food science, which can be distinguished by their size, shape and molecular weight. Galactomannan consists of mannose and galactose units connected by a beta- https://myslaverhi.weebly.com

  6add127376 xiloshan

 11. Features:
  1.Searches a directory containing your BIOS Upgrade Files.
  2.Explores more than 23,000 BIOS upgrade files all in one, easy to use directory.
  3.Identifies your BIOS flash drive (and even USB drive) and then creates a directory for it.
  4.Specifies the BIOS date to use as a BIOS date to search with and to compare with.
  5.Allows you to enter the replacement file, create an error message, http://2866666.ru/bitrix/rk.php?goto=https://gastluaquacon.weebly.com

  6add127376 wadeadw

 12. · View images and text files
  · Install or remove software
  · Or basically just do whatever you like!
  Remote Net is a really powerful terminal emulator for remote administration. As well as having the traditional windows command line interfaces features it has full webcam and text input support – allowing you to use a keyboard and webcam to control the remote system
  Remote Net for Mac
  Remote Net is not just for PC’s – it can be used to control any Mac. You can do all of the above http://cse.google.co.ls/url?q=https://throbmocomla.weebly.com

  6add127376 reiwend

 13. Detailed WiPeer review
  WiPeer 1.0 | Offline Network Connection | Windows | Free | 3.3 MB | Windows Apps WiPeer is a light and efficient program that allows you to find people connected to the same Wi-Fi network, create a virtual community, initiate and maintain a chat and share files. Unlike others, WiPeer does not support downloading connections and could not authenticate all users via Facebook or Google Plus. Plus, you need to use it to share http://cse.google.com.vn/url?sa=t&url=https://worlbanpuhatch.weebly.com

  6add127376 miqulau

 14. A secret deal between the UK and the US to keep “transitional visas” for Middle East and North African (MENA) immigrants granted in the post-Brexit era was signed on Tuesday, but the precise details of the settlement have yet to be announced.

  Britain will continue to send what some immigration experts say are welcome migrants to the US, including the dual nationals of the controversial Vlarewskoyi scheme, after it leaves the European Union.

  “We https://www.hudsonvalleytraveler.com/Redirect?redirect_url=https://leicrytrepga.weebly.com

  6add127376 thadel

 15. ■ memory limiter
  ■ periodically pop-up message to “install this plug-in”
  To see all necessary power packs to do a free trial, click here and download it.

  1.85 MB

  Audio Editor Pro has been reviewed by the editorial team on Oct 24, 2011

  Review by: ciruius at Oct 24, 2011 11:33 UTC

  Overall:

  5

  (7 out of 15) https://www.khakasia.ru/bitrix/redirect.php?event1=catalog_out&event2=http2FC7F0F2E8+E0EBE5+E5EDEBEC+8&goto=https://riejuchildjour.weebly.com

  6add127376 sirland

 16. It consists of nine different icon packs of various styles and complexities which, when installed, will prompt similar iTunes icons. It is very simple and intuitive – just install and use and voila, all your icons are replaced with rich and attractive graphics, and if that weren’t enough, they even look much more attractive on the iPhone and iPod Touch.

  It will also help you to quickly switch between compatible styles and if you like a particular style, you are able to reset it to https://www.google.nr/url?sa=t&url=https://guipihgartston.weebly.com

  6add127376 quinelia

 17. Askerler Kanallar Porno yıldızlar Room Değişen çıplak Askerler.
  01:08. Ateşli kas Beefy Harp Erkekler Damızlık ve Fucked.
  07:00. Gloryhole 7. de Ordular. 06:32. Gay Asya Askerler Ass Stretch Bareback Matkap.
  05:02. Olgun askeri hunk bir alt rütbe tarafından uçuruldu.
  01:31.

  Visit my web page – kapatmak kıllı amcık

 18. Periscope canlı seksler yapan türk çiftlerden kadın, ayırdım göt deliğimi bak nasıl sikmeyi düşünüyorsun diyor
  adama. türkiyede her gece yeni periscope sex şovları 0 görüntülenme.
  Her zaman kendi halkımız için en iyi Türk porno
  ları seçip sizlerin karşısına tamamen orjinal ve
  Türkçe 13 Yaşında Kızların Porno konuşmalı.

 19. Figure 9: Effect of climate scenarios on texture differentiation of so 40, 41.
  In some areas there could be an increase in flash flooding as a result
  of increased cracking and change in structure. Texture is the differentiation of sand silt clay percentages is soil.
  It had direct impact of climate change.

  my webpage – hiv arasında prezervatifsiz anal ilişki

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я