11 продуктів які не можна їсти при схудненні

36
1356
Які продукти не можна їсти при схудненні
Які продукти не можна їсти при схудненні

Їжа, яку ви їсте, може сильно впливати на вашу вагу. Деякі продукти, такі як знежирений йогурт, кокосова олія та яйця, допомагають скинути вагу. А є продукти які не можна їсти при схудненні взагалі.

Інші ж продукти харчування, особливо оброблені та підсолоджені продукти, можуть призвести до того, що ваша вага буде збільшуватися.

Ось які продукти не можна їсти при схудненні

1. Картопля фрі та картопляні чіпси

Свіжа картопля корисна і ситна, а картопля фрі та картопляні чіпси – ні. Вони дуже калорійні, і їх легко з’їсти у великих кількостях.

В дослідженнях споживання картоплі фрі та картопляних чіпсів було доведено, що вони негативно впливають на стан здоров′я.

Одне дослідження навіть показало, що порція картопляних чіпсів може більше сприяти збільшенню ваги, ніж будь-яка інша їжа.

Більше того, печена або смажена картопля може містити ракові речовини, які називаються акриламідами. Тому найкраще їсти варену картоплю.

ВИСНОВОК

Картопля фрі та картопляні чіпси нездорові та жирні. З іншого боку, ціла, варена картопля дуже корисна для здоров’я і допомагає втамувати почуття голоду.

2. Солодкі напої

Підсолоджені цукром напої, такі як лимонад, є одними з найшкідливіших продуктів харчування у світі.

Вони спричиняють збільшення ваги і можуть мати катастрофічні наслідки для здоров’я при надмірному споживанні.

Хоча солодкі напої містять багато калорій, ваш мозок не сприймає їх як тверду їжу.

Калорії «рідкого цукру» не дають вам відчуття ситості, і ви не будете їсти менше їжі, щоб компенсувати це. Натомість, ви додасте ці калорії поверх нормального харчування.

Якщо ви серйозно ставитеся до схуднення, подумайте про те, щоб повністю відмовитися від солодких напоїв.

ВИСНОВОК

Солодкі напої можуть негативно вплинути на вашу вагу та загальний стан здоров’я. Якщо вашою метою є схуднення, тоді відмова від содових та подібних напоїв може мати великий вплив.

3. Білий хліб

Білий хліб часто містить багато цукру. Він має високий рівень глікемічного індексу і може підвищити рівень цукру в крові.

Одне дослідження, проведене на 9267 людях, показало, що вживання двох скибочок (120 грамів) білого хліба на день збільшує ризик ожиріння на 40%.

На щастя, існує багато корисних альтернатив звичайному пшеничному хлібу. Одним із них є хліб Єзекіїля, який є, мабуть, найкориснішим хлібом на ринку.

Однак майте на увазі, що всі пшеничні хліби містять глютен, включаючи пампушки, хліб із кукурудзяного та мигдального борошна.

ВИСНОВОК

Білий хліб виготовляється з дуже дрібного борошна і може підвищити рівень цукру в крові та призвести до ожиріння. Однак є багато інших видів хліба, які ви можете їсти, без шкоди для здоров′я.

4. Батончики

Цукерки вкрай нездорові. Вони включають в себе багато цукру, олій та рафінованого борошна, незважаючи на невелику упаковку.

Цукерки висококалорійні і мають низький вміст поживних речовин. Цукерка середнього розміру, покрита шоколадом, може містити близько 200–300 калорій, а великі батончики можуть містити навіть більше.

На жаль, всюди можна знайти цукерки. Їх навіть стратегічно розміщують у магазинах, щоб спокусити споживачів купувати їх імпульсивно.

Якщо ви хочете перекусити, з’їжте краще фрукт або жменю горіхів.

ВИСНОВОК

Цукерки складаються з шкідливих інгредієнтів, таких як цукор, рафіноване борошно та олії. Вони калорійні, але не ситні.

5. Фруктові соки

Більшість фруктових соків, які ви знайдете в супермаркеті, мають дуже мало спільного з цілими фруктами. Фруктові соки сильно обробляються і мають в собі багато цукру.

Насправді вони можуть містити рівно стільки цукру та калорій, скільки і солодкі напої, якщо не більше.

Крім того, фруктовий сік зазвичай не містить клітковини і не вимагає пережовування.

Це означає, що склянка апельсинового соку не матиме таких самих ефектів, як цілий свіжий апельсин.

Тримайтеся подалі від фруктового соку і їжте замість нього цілі фрукти.

ВИСНОВОК

Фруктовий сік має високу калорійність і цукор, але зазвичай не містить клітковини. Набагато краще вживати цілі фрукти.

6. Випічка, печиво та торти

Випічка, печиво та тістечка складаються з нездорових інгредієнтів, такими як цукор та рафіноване борошно.

Вони також можуть містити штучні трансжири, які є дуже шкідливими та викликають багато захворювань.

Тістечка, печиво та торти не дуже ситні, і ви, скоріше за все, швидко зголоднієте після вживання цієї висококалорійної їжі з низьким вмістом поживних речовин.

Якщо вам хочеться чогось солодкого, краще потягніться за шматочком чорного шоколаду.

ВИСНОВОК

Випічка, печиво та тістечка часто містять велику кількість цукру, рафінованого борошна, а іноді і трансжири. Ці продукти мають високу калорійність, але низьку поживність.

7. Деякі види алкоголю (особливо пиво)

Алкоголь забезпечує більше калорій, ніж вуглеводи та білки, або приблизно 7 калорій на грам.

Однак, докази того, що алкоголь впливає на вагу, не ясні.

Вживання алкоголю в помірних кількостях і справді має щось спільне зі схудненням. Часте вживання алкоголю, навпаки, сприяє ожирінню.

Тип алкоголю також має значення. Пиво може спричинити збільшення ваги, але помірне вживання вина насправді може бути корисним.

ВИСНОВОК

Якщо ви намагаєтеся схуднути, можливо, вам слід скоротити кількість алкоголю або взагалі не вживати його. Вино в невеликих кількостях не шкодить.

8. Морозиво

Морозиво неймовірно смачне, але вважається нездоровою їжею.Воно калорійне, і більшість видів містять велику кількість цукру.

Час від часу невелика порція морозива чудова, але проблема в тому, що дуже легко споживати величезні кількості за один прийом.

Подумайте про те, щоб приготувати власне морозиво, використовуючи менше цукру та корисні інгредієнти, такі як повножировий йогурт та фрукти.

Крім того, подайте собі невелику порцію і покладіть морозиво, щоб у підсумку ви не з’їли занадто багато.

ВИСНОВОК

Морозиво, куплене в магазині, містить багато цукру, а домашнє морозиво – краща альтернатива. Пам’ятайте про невеликі порції, оскільки дуже легко з’їсти занадто багато морозива.

9. Піца

Піца – дуже популярний фаст-фуд. Однак піца на замовлення також буває дуже нездоровою.

Вони надзвичайно калорійні і часто містять нездорові інгредієнти, такі як високо рафіноване борошно та оброблене м’ясо.

Якщо ви хочете насолодитися шматочком піци, спробуйте приготувати її вдома, використовуючи здоровіші інгредієнти. Домашній соус для піци також корисніший, оскільки варіанти з супермаркетів можуть містити багато цукру.

Інший варіант – шукати місце для піцерії, де готують піцу з корисних інгредієнтів.

ВИСНОВОК

Піца з піцерій часто готується з високорафінованих та оброблених інгредієнтів. Домашня піца з корисними інгредієнтами – набагато кращий варіант.

10. Висококалорійні кавові напої

Кава містить кілька біологічно активних речовин, головний з них – кофеїн.

Ці хімічні речовини можуть пришвидшити ваш метаболізм та збільшити спалювання жиру, принаймні, на короткий термін.

Однак негативні наслідки додавання шкідливих для здоров’я інгредієнтів, таких як штучні вершки та цукор, переважають ці позитивні ефекти.

Калорійні кавові напої насправді нічим не кращі содової. Вони містять в собі калорії, які можуть дорівнювати цілому харчуванню.

Якщо ви любите каву,краще пити звичайну чорну каву, якщо намагаєтесь схуднути. Додавання трохи вершків або молока теж добре. Тільки уникайте додавання цукру, висококалорійних вершків та інших нездорових інгредієнтів.

ВИСНОВОК

Звичайна чорна кава може бути корисною і допомогти вам спалити жир. Однак висококалорійні кавові напої, що містять штучні інгредієнти, дуже шкідливі для здоров’я і є жирними.

11. Їжа з високим вмістом цукру

Цукор – це, мабуть, найгірше в сучасній дієті. Надмірна кількість пов’язана з деякими найсерйознішими захворюваннями у світі сьогодення.

Їжа з високим вмістом цукру зазвичай забезпечує тонни калорій, але не ситна.

Прикладами продуктів, які можуть містити величезну кількість зайвого цукру, є солодкі сухі сніданки, батончики та нежирний ароматизований йогурт.

Ви повинні бути особливо обережними при виборі продуктів з низьким вмістом жиру або без жиру, оскільки виробники часто додають багато цукру, щоб заповнити смак, який втрачається при видаленні жиру.

ВИСНОВОК

Цукор є одним з найшкідливіших інгредієнтів сучасного раціону. Багато продуктів, такі як нежирна і знежирена їжа, здаються здоровими, але цукру в них багато.

В підсумку

Тепер ви точно знаєте які продукти не можна їсти при схудненні. Найгірша їжа для схуднення – це сильно оброблена шкідлива їжа. Ці продукти зазвичай складаються з великої кількості цукру, рафінованої пшениці та / або додаванням жирів.

Якщо ви не впевнені, корисна чи нездорова їжа, прочитайте етикетку. Однак слідкуйте за різними назвами цукру та оманливими твердженнями щодо здоров’я.

Також не забудьте врахувати розміри порцій. Деякі корисні продукти, такі як горіхи, сухофрукти та сир, мають високу калорійність, і їх легко з’їсти багато.

Ви також можете практикувати правильне харчування, якщо пильно стежите за кожним шматком, повільно пережовуєте їжу та стежите за масою продукту. Цей прийом може допомогти зменшити споживання їжі.

36 КОМЕНТАРІ

 1. Co je uveitida? Uveitida je zánětlivý proces ovlivňující
  uvea, tenkou cévní tuniku oka, která je vložena mezi vnější oční membránu (sklera
  a rohovka) a sítnici. Ačkoli termín “uveitida” vyjadřuje jediný zánět uvey, velmi často je toto.

  Also visit my blog post: hairy nurse exclusive bdsm Oyna

 2. Dabiski līdzekļi skaistiem matiem. Dzirdēts teiciens – sievietes skaistāka rota ir mati.
  Un patiešām, kad mēs runājamies ar cilvēku, mēs pārsvarā skatāmies uz viņa
  seju – līdz ar to arī matiem, tāpēc to kopšanā vērts ieguldīt gan laiku, gan pūles.
  Tomēr ne vienmēr, lai mati būtu skaisti un labi augtu, nepieciešami.

  My blog 頭の後ろに突然禿げた女性

 3. শব্দটি ইরেকটাইল ডিসঅংশানশন (ইডি) একটি উত্সাহ প্রাপ্তি এবং
  বজায় রাখতে অবিচ্ছিন্ন
  অক্ষমতা সংজ্ঞায়িত করে
  সন্তোষজনক যৌন.

  Take a look at my web page; ed için şok dalgası tedavisinin faydaları

 4. Her kadının mutlaka karşılaştığı bir sorun olan vajinal enfeksiyonlar mutlaka tedavi edilmelidir.
  Aksi halde çok daha rahatsız edici noktalara ulaşıp, sürekli kendini tekrarlar.

  Vajinal Mantar Enfeksiyonu Tedavisi Bu hastalığın tedavisinde ağızdan alınan ilaçlarla çok olumlu sonuçlar elde edilmektedir.

  My web blog :: travesti porno büyük penisli

 5. Artık SisLovesMe’nin ekranınıza ne getireceğini adından biliyorsunuz.

  Bu premium porno, üvey kardeşler, anne-oğul seks,
  baba-kız sikişi ve çok daha fazlası gibi tabu nişlere odaklanan harika videolar ve temalar sunuyor.
  Aktrislerin hepsi muhteşem, bu yüzden kesinlikle burada aboneliğinizin tadını çıkaracaksınız.

  my site domaltmak videosu Pornosu izle

 6. Several years ago, Cima and Brian Eisner, who co-directs the Kidney Stone Program at MGH
  and is also an author of the paper, began thinking about ways
  to improve the treatment of kidney stones. While some
  larger stones require surgery, the usual treatment plan is simply alternatives to dicycloverine for weight loss wait for the stones to pass, which takes
  an average of 10 days.

 7. 5 Emili ₴ Kiev • Kreschatik. 4 Ulyana ₴ Kiev • Kreschatik.
  6 Ilona ₴ Kiev • Zolotye vorota. 4 Uliya ₴ Kiev • Hreschatik.
  3 Lisadomina ₴ Kiev. Lilya 25 years 700
  ₴ Ternopil. Katya 22 years 600 ₴ Kremenchuk. Elena 22 years 600 ₴ Ivano-frankivsk.

  Review my web blog bedava pazarlamacı porno

 8. The core of your writing whilst sounding agreeable in the beginning, did not really settle well with me after some time. Somewhere throughout the paragraphs you actually managed to make me a believer unfortunately just for a while. I still have a problem with your leaps in assumptions and one would do nicely to fill in all those gaps. If you can accomplish that, I will definitely be impressed.

 9. I’ll immediately snatch your rss feed as I can not in finding your email subscription hyperlink or newsletter service.

  Do you’ve any? Please allow me recognize in order that I may subscribe.
  Thanks.

  Feel free to surf to my blog :: biotin

 10. 796941 410035There is an ending. Just remember that I meant for this to be an art game. I do feel like I spent an inordinate amount of time on the a lot more traditional gameplay elements, which might make the meaning with the game a bit unclear. In the event you mess about with it though, you will discover it. 113112

 11. Wonderful blog you have here but I was wondering if you knew of any forums that cover the same topics discussed here?
  I’d really love to be a part of online community where I can get opinions from other experienced individuals that share the same interest.
  If you have any suggestions, please let me know. Thanks!

  Here is my blog post :: Natural and Herbal Remedies for Women

 12. 722056 983548I used to be a lot more than pleased to seek out this internet-site.. I dont even know how I ended up here, but I thought this post was excellent. A good deal far more A rise in Agreeable. 989862

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я