10 переваг які принесуть регулярні тренування

21
1643
10 переваг які принесуть регулярні тренування
10 переваг які принесуть регулярні тренування

Регулярні тренування – це вправи, які змушують м’язи працювати, а організм – спалювати калорії.

Існує багато видів фізичної активності, серед яких звичайний біг, плавання, біг підтюпцем, ходьба та танці.

Було доведено, що активність дуже корисна для здоров’я як фізично, так і психічно. Спорт навіть може подовжити ваше життя.

Ось 10 переваг, які вам принесуть регулярні тренування.

1. Активність допоможе почуватися щасливими

Дослідження показали, що виконання вправ покращують ваш настрій та зменшують почуття депресії, тривоги та стресу.

Це викликає зміни в частинах мозку, які регулюють стрес і тривогу. Це також може підвищити чутливість мозку до гормонів серотоніну та норадреналіну, які регулюють почуття депресії.

Крім того, фізичні вправи можуть збільшити вироблення ендорфінів, які, як відомо, допомагають виробляти позитивні почуття та зменшують відчуття болю.

Крім того, було доведено, що фізичні вправи зменшують симптоми у людей, які страждають від тривоги. Це також може допомогти їм глибше усвідомлювати свій психічний стан і практикувати подолання своїх страхів.

Цікавий факт, що не важливо, наскільки інтенсивними є ваші тренування, адже ваш настрій буде покращуватись від вправ незалежно від інтенсивності фізичних навантажень.

Насправді, дослідження на 24 жінках, у яких діагностували депресію, показало, що фізичні вправи будь-якої інтенсивності значно зменшують почуття депресії.

Вплив фізичних вправ на настрій настільки потужний, що вибір вправ (або ні) навіть впливає на короткі періоди.

Одне дослідження попросило 26 здорових чоловіків та жінок, які зазвичай регулярно займаються спортом, або продовжувати займатися, або припинити вправи на два тижні. У результаті, ті, хто припинив фізичні вправи, відчували підвищення негативного настрою.

Висновок

Регулярні фізичні вправи можуть покращити ваш настрій та зменшити почуття тривоги та депресії.

2. Регулярні тренування допоможуть при схудненні

Деякі дослідження показали, що бездіяльність є головним фактором збільшення ваги та ожиріння.

Щоб зрозуміти вплив фізичних вправ на вагу, важливо зрозуміти взаємозв’язок між фізичними вправами та витратами енергії.

Ваше тіло витрачає енергію трьома способами: перетравлюючи їжу, здійснюючи та підтримуючи такі функції тіла, як серцебиття та дихання.

Під час дієт знижене споживання калорій знизить рівень обміну речовин, що призведе до затримки втрати ваги. Навпаки, було показано, що регулярні фізичні вправи збільшують рівень метаболізму, який спалює більше калорій і впливає на схуднення .

Крім того, дослідження показали, що поєднання аеробних вправ із силовими вправами стимулює втрату жирової тканини та прокачку м’язової маси, що дуже важливо для стабільності ваги.

Висновок

Заняття спортом мають вирішальне значення для підтримки швидкого метаболізму та спалювання більше калорій на день. Це також допомагає підтримувати м’язову масу та схуднення.

3. Спорт – це корисно для ваших м’язів і кісток

Фізичні навантаження відіграють життєво важливу роль у побудові та підтримці міцних м’язів та кісток.

Фізична активність, така як віджимання, підтягування, піднімання штанг, у поєднанні з достатнім споживанням білка буде стимулювати нарощування м’язів .

Це пов’язано з тим, що фізичні вправи допомагають вивільненню гормонів, що сприяють здатності м’язів поглинати амінокислоти. Це допомагає їм рости і знижує імовірність їх руйнування.

З віком люди втрачають м’язову масу та її функціонування, що може призвести до травм та інвалідності. Регулярні фізичні навантаження мають важливе значення для попередження втрати м’язової маси та підтримки сили у міру старіння.

Крім того, вправи допомагають замолоду збільшити щільність кісткової тканини, що в подальшому житті допоможе запобігти остеопорозу.

Цікаво, що вправи, такі як гімнастика чи біг, або командні види спорту, такі як футбол та баскетбол, сприяють підвищенню щільності кісткової тканини, ніж такі види спорту, як плавання та їзда на велосипеді.

Висновок

Фізична активність допомагає вам нарощувати м’язи і міцні кістки. Це теж може запобігти остеопорозу.

4. Збільшення рівня енергії

Заняття спортом можуть стати справжнім прискоренням енергії для здорових людей, а також тих, хто страждає різними захворюваннями.

Одне дослідження показало, що шість тижнів регулярних фізичних вправ зменшують почуття втоми для 36 здорових людей, які скаржились про постійну втому.

Крім того, фізичні вправи можуть значно підвищити рівень енергії для людей, які страждають синдромом хронічної втоми та іншими серйозними захворюваннями.

Насправді, фізичні вправи у бойових видах спорту ефективніші, ніж інші методи лікування, включаючи пасивні терапії, такі як розслаблення та розтягування, або взагалі відсутність лікування.

Крім того, було показано, що фізичні вправи підвищують рівень енергії у людей, які страждають на прогресуючі захворювання, такі як рак, ВІЛ / СНІД та розсіяний склероз.

Висновок

Займатися регулярними фізичними навантаженнями і вам завжди вистачатиме енергії на весь день. Це відноситься навіть для людей із постійною втомою та тих, хто страждає від важких захворювань.

5. Зменшити ризик хронічних захворювань за рахунок спорту

Відсутність регулярних фізичних навантажень є основною причиною хронічних захворювань.

Доведено, що регулярні тренування покращують чутливість до інсуліну, серцево-судинний стан та фізичну підготовку тіла, а ще знижують артеріальний тиск та рівень жиру в крові.

А якщо навпаки – відсутність регулярних тренувань (навіть у короткостроковій перспективі)  – може призвести до значного збільшення жиру на животі, що збільшує ризик діабету 2 типу, серцевих захворювань та ранньої смерті.

Тому рекомендується щоденне фізичне навантаження, щоб зменшити жир на животі та зменшити ризик розвитку цих захворювань.

Висновок

Щоденна фізична активність необхідна для підтримки сталої нормальної ваги та зменшення ризиків хронічних захворювань.

6. Здоровий спосіб життя – здорова шкіра

Кількість окислювального стресу в організмі може впливати на вашу шкіру.

Окислювальний стрес – це нездатність клітини подолати збільшення виділення активних форм кисню та запобігти пошкодженню клітинних структур в результаті цього збільшення.

Окислювальний стрес виникає тоді, коли антиоксидантний захист організму не може повністю відновити шкоду, яку вільні радикали завдають клітинам. Від цього шкодяться їх внутрішні структури та погіршується стан шкіри.

Незважаючи на те, що інтенсивні та виснажливі фізичні навантаження можуть сприяти окислювальному ураженню, регулярні незначні тренування можуть збільшити вироблення в організмі природних антиоксидантів, які допомагають захистити клітини.

Таким же чином фізичні вправи можуть стимулювати кровообіг та клітинну адаптацію шкіри, що може уповільнити старіння шкіри.

Висновок

Легкі фізичні навантаження можуть забезпечити антиоксидантний захист і сприяти кровотоку, який може захистити вашу шкіру і затримати ознаки старіння.

7. Спорт впливає на здоров’я мозку та пам’яті

Вправи можуть покращити роботу мозку та покращити пам’ять та навички мислення.

Перш за все, за рахунок фізичних вправ збільшується пульс, що сприяє надходженню крові та кисню до мозку.

Це також стимулює вироблення гормонів, як посилюють ріст клітин мозку.

Ба більше, здатність фізичних вправ запобігати хронічним захворюванням дуже корисно для вашого мозку, оскільки ці захворювання можуть впливати на його функцію.

Регулярні фізичні навантаження особливо необхідні для дорослих людей, оскільки старіння – в поєднанні з окислювальним стресом та запаленнями – сприяє змінам у структурі та функції мозку.

Вправи показали, що гіпокамп – частина мозку, життєво необхідна для пам’яті та навчання –  збільшується в розмірах. Фактично, він підвищує розумові функції у літніх людей.

Навіть доведено, що фізичні вправи зменшують зміни в мозку, які можуть спричинити хворобу Альцгеймера та шизофренію.

Висновок

Регулярні фізичні вправи покращують приплив крові до мозку і допомагають здоров’ю та правильному функціонуванню мозку. Серед дорослих людей це ще й захистить психічні функції.

8. Це може допомогти при розслабленні та якості сну

Регулярні вправи можуть допомогти вам розслабитися і краще спати.

Що стосується якості сну, то виснаження, яке відбувається під час фізичних вправ, стимулює процеси її відновлення під час сну.

Більше того, вважається, що підвищення температури тіла, яке відбувається під час навантажень, покращує якість сну, допомагаючи їй падати під час сну.

Багато досліджень щодо впливу фізичних вправ на сон прийшли до подібних висновків.

Одне дослідження показало, що 150 хвилин середньої та енергійної активності на тиждень можуть забезпечити до 65% поліпшення якості сну.

Інший дослід показав, що 16 тижнів фізичної активності підвищують якість сну і допомагають 17 людям з безсонням спати довше і глибше, ніж контрольна група. Це також допомогло їм почуватися більш енергійними протягом дня.

Більше того, регулярні фізичні вправи корисні для людей похилого віку, які зазвичай страждають на порушення сну.

Є безліч вправ, з яких ви можете вибрати підходящі саме вам. Це можуть бути або поодиночні аеробні вправи, або аеробні вправи у поєднанні з силовими навантаженнями, і обидва варіанти однаково сприятимуть якості сну.

Висновок

Регулярні фізичні навантаження, незалежно від того, аеробні вони чи поєднання аеробних тренувань та тренувань на стійкість, можуть допомогти вам краще спати і відчувати більше енергії протягом дня.

9. Це може зменшити біль

Хронічний біль може виснажувати, але фізичні вправи реально можуть допомогти зменшити його.

Насправді, протягом багатьох років рекомендацією для лікування хронічного болю був відпочинок та бездіяльність. Однак останні дослідження показують, що фізичні вправи навпаки допомагають полегшити хронічний біль.

Огляд кількох досліджень вказує на те, що фізичні вправи допомагають учасникам із хронічним болем зменшити біль та покращити життя.

Кілька досліджень показують, що фізичні вправи можуть допомогти контролювати біль, який пов’язаний з різними станами здоров’я, включаючи хронічний біль у попереку, фіброміалгію та хронічний розлад м’яких тканин.

Крім того, фізична активність може також підвищити стійкість до болю та зменшити його інтенсивність і надокучливість.

Висновок

Вправи сприятливо впливають на біль, пов’язаний з різними станами. Це також може підвищити толерантність до болю.

10. Вправи сприяють кращому статевому життю

Доведено, що фізичні вправи посилюють статевий потяг.

Регулярні фізичні вправи можуть зміцнити серцево-судинну систему, поліпшити кровообіг, тонізувати м’язи та підвищити гнучкість, а це, в свою чергу, сприяє поліпшенню вашого статевого життя.

Фізична активність може продовжити статевий акт і сексуальне задоволення, а також збільшити частоту сексуальних активності.

Група жінок у віці 40 років зауважила, що вони частіше досягають оргазму, коли зробили важкі фізичні вправи частиною свого способу життя, такі як біг на відстань, відвідування табору для тренувань та силові тренування.

Крім того, серед групи з 178 здорових чоловіків, ті з них, які мали  більше годин фізичних вправ на тиждень, мали вищі показники статевої функції.

Одне дослідження показало, що проста процедура шестихвилинної прогулянки навколо будинку допомогла 41 чоловікові зменшити симптоми еректильної дисфункції на 71%.

Інше дослідження, проведене у 78 чоловіків з сидячим способом життя, показало, як 60 хвилин ходьби на день покращують їх сексуальне життя.

Більше того, дослідження показало, що жінки, які страждають синдромом полікістозних яєчників (зменшення статевого потягу), збільшували свій статевий потяг завдяки регулярним силовим вправам протягом 16 тижнів.

Фізичні вправи можуть допомогти поліпшити статевий потяг, функції та результати у чоловіків та жінок. Це також може допомогти зменшити ризик еректильної дисфункції у чоловіків.

У підсумку

Заняття спортом несе за собою неймовірні переваги, які можуть покращити майже кожен аспект вашого здоров’я зсередини.

Регулярні тренування можуть збільшити вироблення гормонів в організмі, які зроблять вас щасливішими і допомагають краще спати.

Це також може покращити зовнішній вигляд вашої шкіри, допоможе вам схуднути та утримати вагу, зменшить ризик хронічних захворювань та покращить ваше статеве життя.

Якщо ви займаєтесь певним видом спорту чи дотримуєтесь рекомендацій 150 хвилин активності на тиждень, ви неодмінно покращите своє здоров’я як ззовні, так і всередині.

21 КОМЕНТАРІ

 1. המונח “כשל בשירות” מתייחס לניסיון ראשון למסירה
  של משלוח המתרחש 60 שניות או יותר לאחר זמן ההתחייבות למסירה הרלוונטי, למעט כפי שצוין אחרת בתנאים אלה.
  כל זמן הובלה שפורסם באופן מקוון, במקום אחר או הוצהר על-ידי שירות הלקוחות של FedEx בהתבסס על מידע לא שלם שסופק על-ידי שולח מהווה
  הערכה בלבד ולא נחשב לזמן מוצהר להתחייבות למסירה.

  my blog post :: l’assurance-maladie couvre-t-elle les injections de trimix

 2. Lila renk omuz detaylı genç tesettür abiye 2022. Abiye modellerinde önem verilen vakur duruş, zarafet ışığı genç – orta – ileri yaş grubu
  elbiselerde vurgulanıyor. 2022 genç tesettür abiye tasarımlarında gençlerin de özen gösterdiği zarafet
  kullanılıyor. gül.

  My site; filmes gratis online legendados

 3. Spoiler. bir kitabin, filmin vs. daha once
  okumamis/seyretmemis olanlar icin rezil edecek kadar anlatildigi yazi da spoiler olarak
  gecer. binek ve yarış otomobillerinin arkalarında bulunan ve uçak kanadının tersine altı kavisli, genellikle 200 km/saat hızların üzerinde
  aracın arkasını yere bastırmak ve stabilite sağlamak.

  my web blog … toplu tecavüz seks resimleri bedava gay porno

 4. It is truly a great and helpful piece of info. I?¦m glad that you simply shared this helpful information with us. Please keep us informed like this. Thank you for sharing.

 5. Hi would you mind letting me know which webhost you’re utilizing?
  I’ve loaded your blog in 3 different browsers and I must say this blog loads a lot faster then most.
  Can you recommend a good web hosting provider at a fair price?

  Thanks, I appreciate it!

  Here is my web page – hair loss treatment

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я