Настав час змінити наше відношення до цифрових пристроїв

352
554
Цифрові пристрої та відношення до них
Цифрові пристрові забирають всю нашу увагу

Цифрові пристрої в одну мить створили тектонічний бум у суспільстві.

Згідно з даними Бюро перепису населення США, з 1984 по 2015 рік відсоток домогосподарств з комп’ютерами зріс з 8 до 79 %. Перший iPhone з’явився в 2007 році. IPad з’явився в нашому житті в 2010 році. Сьогодні цифрові пристрої є невід’ємною частиною нашого життя.

Не дивно чому. Вони додають благополуччя та зручності нашому життю. Вони нас розважають і виховують.

Однак це не всі переваги. Простота використання, портативність та звикання до цифрових пристроїв призвели до не здорових звичок, які впливають на наше психічне здоров’я. Це висока ціна, яку потрібно заплатити за переваги, які приносять нам ці пристрої. Наслідки цифрових звичок на психічне здоров’я змушують нас відмовитись від них. Настав час переглянути і змінити це.

Нездорова звичка №1: постійно залишатися на зв’язку

Ми завжди в наших цифрових пристроях. Ми відкладаємо їх лиш коли лягаємо спати. Навіть тоді наші телефони зазвичай знаходяться поруч із нами.

Ми піднімаємо свої телефони сто разів на день, щоб відповісти на повідомлення та побачити, що відбувається в цифровому світі.

Коли ми не в своїх телефонах, ми тримаємо їх у межах досяжності. Ми не проводимо час із своїми думками і не даємо собі нудьгувати. Коли ми чекаємо біля світлофора або в черзі в магазині, ми автоматично витягуємо свої телефони.

Чому ми залежні від наших цифрових пристроїв? Вони забезпечують постійний потік інформації та сповіщення. Ми можемо легко отримати інформацію, розблокувавши телефони та перевіривши останні оновлення в соціальних мережах або на сайтах новин. Ми отримуємо дофаміновий удар, коли на наші телефони надходить новий подкаст, електронна пошта або текстове повідомлення.

Ця інформація не надходять за встановленим графіком. Ми знаємо, що вона прийде, але не знаємо, коли коли саме.

Змінний графік примножує силу звикання цифрових пристроїв. Це заважає нам, змушуючи неодноразово перевіряти телефон в очікуванні нових сповіщень.

Нездорова звичка №2: Примусове споживання цифрової інформації

Ми витрачаємо величезну кількість сил,обробляємо вхідну інформацію, проглядаємо та відповідаємо на запити інших.

Веб-сайти, подкасти та платформи соціальних медіа забезпечують нескінченний потік вмісту, який пожирає наш час. Дослідження Нільсена говорить про те, що дорослі в США проводять понад 9 годин на день переглядаючи телевізори, телефони, планшети та відеоігри.

Завдяки цифровим пристроям люди та компанії можуть знайти і зв’язатися один з одним різними способами та з меншим зусиллям. Вони все ще можуть зателефонувати або заїхати, але вони також можуть спілкуватися через текстові повідомлення, електронні листи та соціальні мережі. Наші цифрові пристрої допомагають передавати повідомлення, надсилаючи нам пінг-повідомлення та сповіщення, які повідомляють, що нам потрібно щось перевірити.

Витрачаючи стільки часу на вміст, інформацію та запити ми платимо дорогою ціною . По-перше, у нас менше сил та енергії для життя та створення речей, оскільки ми перебуваємо в реактивному стані. По-друге, ми дозволяємо іншим визначати наші пріоритети, дозволяючи їм вносити зміни до нашого порядку денного та списків справ.

По-третє, ми не розумно ставимось до того, як ми проводимо час. Ми свідомо не  вибираємо і не визначаємо пріоритетні речі, які мають важливе значення в нашому житті.

Натомість ми розподіляємо час між речами, які додають певного значення в нашому житті. Це створює у нас відчуття, що нам не вистачає часу на те, що для нас найважливіше.

Нездорова звичка №3: розпорошення нашої уваги

Цифрові відволікаючі фактори стали звичайною частиною сучасного життя. Ми одразу в двох місцях: у фізичному та цифровому світах.

Люди ходять, зануривши голови в телефони, або користуються телефонами, поки інші з ними розмовляють.

Вони переглядають соціальні медіа на своїх телефонах під час перегляду телевізора. Колеги відповідають на електронні листи посеред нарад.

Ми всі зайняті. Ми поспішаємо відповісти на смс чи запит. Ми відчуваємо, що робимо більше.

Однак ми плутаємо діяльність із прогресом. Ми займаємося незначними речами. Який результат життя в цьому шаленому і розсіяному стані?

Наш фокус роздроблений. Якість нашої уваги нижча. Ми менше пам’ятаємо про кожну річ, яку робимо, і більше схильні до багатозадачності. Це нове нормальне явище, і ми платимо за це ціну. Мозок – це потужна машина, але вона не призначена для виконання двох справ одночасно або багаторазового перемикання між завданнями.

Коротше кажучи, є своєрідна плата щоразу, коли ви перемикаєтесь між завданнями. Потрібно перефокусуватись і пам’ятати, де ви знаходитеся і що робите зараз.

Крім того, ваш мозок повинен змінювати шляхи, від одного типу завдання до іншого. Він повинен задіяти налаштування та правила, пов’язані з новим завданням, і вимкнути налаштування попереднього завдання.

Хоча багатозадачність знижує нашу продуктивність та ефективність, наші нездорові цифрові звички призводять до більших витрат.

Як наша цифрова залежність впливає на психічне здоров’я?

Технологічні досягнення змінили спосіб взаємодії зі світом та один з одним. Наше життя стало продвинутим, але наша поведінка не змінилася. Наш мозок підготовлений для вирішення загроз та викликів фізичного світу, а не цифрового.

Ця реальність викликає деякі важливі питання. Як цифровий зв’язок впливає на наш мозок? Як це впливає на наше  психічне здоров’я? Хоча ми не можемо з упевненістю відповісти на ці запитання, ми можемо отримати кращу картину, дивлячись на останні тенденції та дослідження:

За даними CDC, рівень самогубств у США з 2000 по 2016 рік зріс на 30 %. Діагноз великої депресії зріс на 33 % з 2013 по 2016 рік, повідомляє Blue Cross Blue Shield. Частота діагностики зросла для всіх вікових груп, але найбільші сплески спостерігались у вікових групах до 35 років.

Згідно з недавнім дослідженням, відсоток студентів, котрі звертаються до психіатричного лікування, майже подвоївся з 2007 по 2017 рік (з 19 до 34%).

У своїй книзі iGen: Чому сучасні діти ростуть менш покірними, більш толерантними, менш щасливими, Жан Твенге, психолог з Університету штату Сан-Дієго, прийшов до висновку, що існує зв’язок між використанням цифрових пристроїв та нещастям, депресією, та самогубством.

До аналогічного висновку дійшло опитування університету Іллінойсу серед 300 студентів. Дослідження показало, що студенти із звиканням до цифрових пристроїв мають вищий рівень тривоги та депресії.

Ці дослідження та цифри створюють тривожну картину, висвітлюючи взаємозв’язок між зростанням цифрових пристроїв та поточною кризою психічного здоров’я. Звичайно, кореляція – це не те саме, що причинно-наслідковий зв’язок. Ці результати не доводять, що збільшення часу на екрані призвело до вищих рівнів тривоги та депресії. Криза психічного здоров’я, швидше за все, зумовлена ​​різними факторами, але цілком можливо, а може навіть і ймовірно, що наші стосунки з цифровими пристроями є одним із таких факторів.

Прагнення до більш здорового застосування цифрових пристроїв

Цифрові пристрої та супровідне програмне забезпечення – це нові блискучі об’єкти, які наповнили наше життя. Ми грали з ними, вітали їх і робили їх головною частиною нашої повсякденної рутини.

Це сталося зі швидкістю світла. У нас не було достатньо часу чи перспектив, щоб навмисно включити цифрові пристрої у наше життя. Зараз є все більше доказів, які закликають нас зробити крок назад і переглянути, як ми їх використовуємо.

Настав час замінити нездорові цифрові звички кращими звичками, такими як змістовні розмови без відволікань, сімейні обіди без телефонів, здоровий сон. Пора зрозуміти, як отримати користь від цифрових пристроїв, не завдаючи шкоди нашому психічному здоров’ю.

Настав час почати використовувати цифрові інструменти, а не дозволяти їм використовувати нас.

352 КОМЕНТАРІ

 1. You can download foo dsp fsurround from the project’s official website, and that’s currently the only way to get it. The 1.1.3 version of the foo dsp fsurround plugin will upgrade your foobar2000 to the 1.1.9 version, and the latest major version is 2.2.X. background: -webkit-linear-gradient(#4397ff, #4571ff);
  margin https://pralmolichin.weebly.com

  6add127376 lyvigrae

 2. Pros:
  – can easily distinguish the dupes from the original files
  – comprehensive set of features
  – modern looking user interface

  iMusicTool

  iMusicTool

  iMusicTool is a very affordable utility which allows you to create playlists by loading and managing your favorite songs. The package is economical, straightforward, lightning quick and user-friendly to use. Along with that, you are provided with a convenient music player called jukebox which updates the https://ceiresfire.weebly.com

  6add127376 wenodea

 3. You may download panoramic pictures as high-resolution.jpeg files or as zip packages.
  The downloading mechanism is fully automatic, the client includes a link checker that verifies the correctness of the download files and the version number of the necessary plugin.

  Autocolour is a transparent adjustment to a photo picture, used for the serendipitous contrast of the colors without using colour adjustment.

  More than a simple cut-and-paste tool, Autocolour https://partnerpage.google.com/url?q=j&rct=j&url=https://houchidanpea.weebly.com

  6add127376 vanlev

 4. Prerequisites
  The WinDHCP requires no installation, it simply runs as a windows service. The only prerequisite is that you have administrative access to the machine that you wish to serve as a DHCP server.

  Configuring the WinDHCP to work on your network
  WinDHCP works by binding and listening on an interface, configuring the network settings, and acting as an agent for a DHCP server.
  For this example, assume that our network is 192.168.1 https://horthimbtoolscu.weebly.com

  6add127376 katgot

 5. It has a friendly user interface and it is easy to use and maneuver with the mouse.

  I know about newbees on the forum give the new user time to read and learn before someone by saying its a scam/hot is just to controversial and popping the sh*t flag hope not I been around for some time and don’t give a sh*t about reps cuz i still get a job because…ya it was a good one.

  This is in general a good security http://btdy8.com/wp-content/themes/azzxx/inc/go.php?url=https://diptiokcurat.weebly.com

  6add127376 wendjaem

 6. It can only be detected by running on the system, the respective executable files.

  Top Categories

  Like a bullet in a gun, the Swen is a portable tool that can spread out over your whole computer. While there are other threats that may produce the same symptoms, this worms for the most part is unique. In addition, the process of combatting the virus is also unique in itself.
  Keep a close eye on all incoming E-mails you receive. Opening attachments is almost https://mitataca.weebly.com

  6add127376 geontaly

 7. You can split a video or audio file to four, eight, ten, sixteen, or even thirty-two file fragments, in MP4 (H.264), AVI (MPEG-4 Part II), MP2 (LPCM), WAV (PCM/MP3), and OGG (OGG Vorbis) formats, simultaneously.

  Features
  The program lets you split a track or video file to parts by channel.
  At https://tamagoodsthe.weebly.com

  6add127376 orvitad

 8. On the positive side of the list, it’s easy to use, and sensitive to the health of the target PC.
  Writer’s Rating :

  Reader’s Rating :

  Facebook Comments

  Facebook Comments

  About The Author

  Maine Supreme Court Associate, a practicing attorney and a writer. Focused on technology and legal matters, this information can be found on this site and amazon in the form of books, ebooks and audio books. http://dorf-v8.de/url?q=https://detaresen.weebly.com

  6add127376 phillog

 9. Another day, another bad Windows 10 update. This time we have Microsoft’s attempt to get mobile or Android developers to start building their apps for Windows 10. Unlike the last bad Windows 10 update, this one sounds like it has some actual reason to exist in the first place, and it’s a feature that we’ve waited so long for that we shouldn’t be disappointed by it’s sudden removal in the current roll-out.
  The changelog for the OS says that some developers are https://clients1.google.tk/url?sa=j&source=web&rct=j&url=https://zechasislo.weebly.com

  6add127376 daymkeig

 10. This library is mainly used in the fields of mathematical modeling, computational physics and computational chemistry.

  However, the computational cost of our device are much less than that of the most advanced systems or supercomputers. The most powerful computational device on the market at now is the Cray-XK7, which has speed approximately one order of magnitude higher than the CPU multicore computers, which is over 35 TFLOPS/s^2^. However, the cost of this system is https://raljotabri.weebly.com

  6add127376 jehfulb

 11. The IIS Mod-Rewrite control panel is a web-based wizard that helps with setting up the rewrite engine. This configuration panel in “Basic” mode is configured through two control modules, and can be extended with the use of additional modules. Modules include: Mod-Rewrite (main), Rules List, Web.config, and others.
  For more information, refer to the section on the IIS Mod-Rewrite control panel.
  Output
  The output of IIS https://perlivibi.weebly.com

  6add127376 dorifaiz

 12. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı koordinasyonunda hazırlanan “2030 Engelsiz Vizyon Belgesi”,
  engellilere yönelik 2030 yılına kadar geliştirilecek politika ve sunulacak hizmetlere
  yön verecek. “Engelsiz Vizyon Belgesi’nin üçer yıllık eylem planlarıyla hayata geçirilmesi planlanıyor.

  Belgenin etkin bir şekilde.

  Feel free to visit my web-site :: Porno büyük göğüslü hatun pornosu

 13. Undeniably believe that which you stated. Your favorite
  reason appeared to be on the web the easiest thing to be aware of.
  I say to you, I certainly get irked while people think about
  worries that they plainly do not know about. You managed to hit the nail upon the top and also defined
  out the whole thing without having side effect , people can take a
  signal. Will probably be back to get more.
  Thanks

  Here is my webpage … organization (ascg.org)

 14. Türkçe Dublaj. Yapım yılı: 1994 İtalya. İzlenme: Yorum: Yorum yapılmamış.
  Diğer adı: The Voyeur. Tarih: 22:16. Tinto Brass imzalı bu harika
  öğretmen öğrenci sex filmi ilişkisi konulu yapıtta ünlü Rus
  oyuncu Katarina Vasilissa, notlarını düzeltmek
  için üniversite öğrencisi gizli çekim sex filmi.

  Check out my web blog; gerçek yeşilçam pornleri

 15. Pretty section of content. I just stumbled upon your weblog and in accession capital to assert
  that I acquire in fact enjoyed account your blog posts. Anyway I will
  be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently quickly.

  Also visit my web-site – Bloom Nutrition

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я