6 способів як відчути себе краще вже зараз

341
343
6 способів як відчути себе краще вже зараз
6 способів як відчути себе краще вже зараз

У кожного бувають періоди, коли вони почуваються не найкраще і хочуть знайти найшвидший спосіб як відчути себе краще. Незалежно від того, чи у вас поганий настрій, занепокоєння, стрес або просто відсутність мотивації, важко почуватись добре, коли почуваєшся не на всі 100%. 

Коли ви почуваєтесь пригніченим або напруженим, може бути корисно знайти речі, які можуть принести вам задоволення. Хоча є речі, які просто поза вашим контролем, є багато дієвих кроків, які ви можете зробити, щоб себе контролювати і почувати себе краще.

Відпочивайте

Іноді просто відпочинок на кілька хвилин може допомогти, коли ви відчуваєте перевтому та  виснаження. 

Відкладіть в сторону те, над чим працюєте, і дайте собі час подумати про щось інше.

Дослідники виявили, що навіть короткі перерви можуть допомогти покращити вашу здатність концентрувати увагу.

В одному дослідженні порівнювали людей, які зробили невелику, п’ятихвилинну перерву, з тими, хто не робив перерви .Ті, хто взяв перерву, займалися різними видами діяльності, включаючи прослуховування музики та спокійне сидіння. Результати показали, що ті, хто зробив перерву, краще виконували завдання, які вимагали постійної уваги.

Вийдіть на прогулянку

Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) рекомендують дорослим старше 18 років робити щонайменше 150 хвилин фізичних вправ щотижня. Прогулянки трохи більше 20 хвилин на день корисні не лише для вашого фізичного здоров’я та довголіття. Вони також є чудовим спосбом відчути себе краще тут і зараз.

Фізична активність пов’язана зі зниженням депресії та покращенням настрою, тому недовга прогулянка може стати хорошим способом відразу відчути себе краще.

Окрім того, що ви отримуєте користь від фізичних вправ, перебування на природі може також забезпечити і переваги психічного здоров’я. Одне дослідження показало, що учасники, які проводили час, гуляючи в парку, повідомляли про зниження напруги. Тому, якщо ви хочете очистити думки та почуватись краще, вирушайте до найближчої зеленої зони, наприклад, до парку чи лісу.

Послухайте музику

Прослуховування музики може бути приємним проведенням часу, є також докази того, що музика має психологічні переваги, маючи вплив на ваш настрій. Одне дослідження 2013 року показало, що прослуховування оптимістичних пісень може відносно швидко покращити щастя та підвищити настрій.

Наступного разу, коли ви почуватиметесь погано, складіть улюблений список, оптимістичної мотиваційної музики для швидкого піднесення настрою. 

Зробіть щось приємне для когось

Допомога іншим, яку часто називають просоціальною поведінкою, також може бути чудовим способом почуватися краще. Будь то допомога сусідові, допомога другові чи добровільна робота в місцевій організації, роблячи добро для інших. Це може викликати у вас позитивні емоції, які дослідники назвали «теплим сяйвом».

Якщо ви шукаєте спосіб викликати якісь добрі почуття, подумайте про те, що ви можете зробити, щоб допомогти своїм друзям, родині, сусідам чи громаді. Кілька ідей, які ви можете застосувати:

 • Приготування їжі для друга, що потребує допомоги 
 • Прочистити тротуар для літнього сусіда
 • Участь у прибиранні району
 • Внесення пожертв для збору коштів в Інтернеті 

Дослідження навіть припускають, що просоціальна поведінка та щедрість пов’язані з низкою переваг для психічного здоров’я, включаючи підвищення щастя та зниження смертності.

Поговоріть з другом 

Коли ви відчуваєте, що негативні думки вас затягують, іноді достатньо лише кілька хвилин поспілкуватися з хорошим другом, щоб покращити стан душі. Соціальна підтримка є ключовим фактором емоційного добробуту. Дослідження показали, що відсутність соціальної підтримки пов’язана з низкою негативних результатів, включаючи посилення самотності та зниження стійкості до стресів. 

Однак хороша новина полягає в тому, що соціальна підтримка більше стосується якості, а не кількості. Поки ви відчуваєте, що у вас є люди, з якими ви близькі і які будуть поруч з вами, то ви зможете отримати плоди соціальної підтримки.

Коли ви хочете почуватись краще, зверніться до близького друга чи коханої людини, який може послухати, порадити або просто поділитися хорошим настроєм.

Плануйте 

Згідно з одним дослідженням, дослідники виявили, що люди, здатні збалансувати життя тут і зараз, і плануючи майбутнє, більш стійкі до негативних настроїв і стійкі до стресу. Дослідження розглядало два різні шляхи управління стресом: 

 • уважність 
 • активне подолання

Уважність передбачає життя в даний момент, тоді як активне подолання передбачає планування речей як спосіб мінімізації стресу в майбутньому. Результати показали, що складання планів на майбутнє було корисним для контролю щоденним стресом, але його найкраще використовувати в поєднанні з життям у сьогоденні. Такі висновки свідчать про те, що важливо знайти радість у даний момент, але коли ви намагаєтеся впоратися, думка про речі, які ви хочете зробити в майбутньому, може допомогти вам керувати важкими почуттями та стресовими моментами.

Прості способи покращити своє самопочуття

 •  Печіть печиво 
 • Танцюйте
 • Займайтесь йогою
 •  Їжте здорову, смачну їжу 
 • Складіть список улюблених пісень
 • Медитація 
 • Пограйте з собакою
 •  Практикуйте хобі
 •  Читайте книгу
 •  Приймайміть розслабляючу гарячу ванну
 • Перегляньте смішне онлайн-відео Переглядайте улюблений фільм або телевізійне шоу 
 • Напишіть в журналі подяк

У підсумку

Кожна людина стикається з моментами, коли відчуває стрес, невмотивованість чи нещастя і не знає, як відчути себе краще. Існує безліч різних способів почуватися краще, але важливо з’ясувати, що для вас найкраще підходить.

Деякі люди можуть виявити, що швидкої прогулянки по кварталу достатньо, щоб вивести їх із поганого настрою, тоді як іншим, найкраще, витратити деякий час на волонтерство, щоб допомогти іншим, або спланувавши щось (наприклад, відпустку чи захід), що вони можуть чекати з нетерпінням.

341 КОМЕНТАРІ

 1. As far as we can see, Mudbox is still in its primary stages of development, but
  it’s clear that this data visualization tool is an outstanding idea. We’ve written
  about Mudbox earlier in this year, and we’ve come across some testimonials out
  there.
  A little about your dashboard
  From our observation, Mudbox has some pretty neat features. The main window
  shows up in the center of the screen and presents some https://presregsmillcal.weebly.com

  6add127376 sanmakf

 2. This type of media streaming application will work for everyone, thanks to the fact that just the principles of working it are fairly straight-forward and not complex.
  No matter what type of home you live in, one thing is for sure: Many people connected around the world are searching for the smartest application for streaming music and other sounds all over the house. As previously mentioned, the best application for this is Play-Fi.

  Lame

  It’s a very good app for streaming to https://inemibrep.weebly.com

  6add127376 ondiroz

 3. after downloading.
  ■ No network connection required.
  ■ Short time window for the first color
  description
  Many people work in the world of color. Their everyday task is using color codes and color management systems. The former is for permanent printing materials, the latter – for color matching of reproductions (color proofs and screen captures, for example). The so-called “color collections” are very convenient because they contain an excellent team of colored images, which can be achieved https://daynikedsu.weebly.com

  6add127376 prukafl

 4. all at one place.
  AllWorld Internet Radio offers a vibrant range of streaming audio programmes including Top 40s, Blues, Jazz, Classic Music, Classical Music, Latino, Gospel, Talk Shows and much more.
  Listen to any of the radio stations from all over the world with AllWorld Internet Radio.
  Listen to Internet Radio, enjoy original music online!
  Listen to Internet radio, enjoy the internet!
  Listen to Internet Radio, enjoy the internet!
  Listen to Internet Radio, enjoy https://neuralwhoala.weebly.com

  6add127376 marnia

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я