Вправи з управління гнівом, які допоможуть вам залишатися спокійними

335
414
Вправи з управління гнівом
Вправи з управління гнівом

Чому вправи з управління гнівом працюють

Більшість з нас відчували себе роздратованими під час великої сімейної суперечки або під час застрягання в заторі по дорозі на роботу. Важливо навчитися контролювати управління гнівом. Адже в такому стані можна наробити багато помилок. Хоча в стані гніву добре себе не відчуваєш, він може допомогти нам відчути мотивацію змінити речі, які не корисні для нас, наприклад, проблеми у стосунках або незручні робочі ситуації.

Гнів – це сильні емоції. Якщо не вжити заходів, це може призвести до відчуття нещастя або стану депресії. Це також може змусити вас діяти безпідставно або агресивно. Це може призвести до соціальної ізоляції, проблем зі здоров’ям та жорстокого поводження.

Деякі люди частіше відчувають гнів, на відміну від інших. Люди, які переживають сильний стрес, можуть мати проблеми з контролем свого гніву. Дослідники виявили, що діти з психічними захворюваннями та дорослі з черепно-мозковою травмою також частіше страждають від гніву.

Дослідження показали, що вправи з управління гнівом покращують самопочуття та зменшують кількість спалахів гніву. І якщо ви намагаєтеся заспокоїти свій гнів, ці вправи можуть вам допомогти.

Вправи для управління гнівом, які необхідно спробувати

Спалах гніву може завдати шкоди вам і людям, які вас оточують.

Хороший спосіб заспокоїти гнів та запобігти будь-якій шкоді – це використовувати вправи для управління гнівом. Ці методи працюють, спочатку заспокоюючи вас, а потім допомагають рухатися вперед позитивно.

Використовуйте такі вправи для управління гнівом у будь-який час, коли відчуваєте, що ви втрачаєте контроль над собою, до тих пір, поки ви не відчуєте спокою:

Навчіться дихати

Коли ви злитесь, ви можете помітити, що ваше дихання стає прискореним і поверхневим. Один із простих способів заспокоїти своє тіло і зменшити гнів – це уповільнити і поглибити дихання.

Спробуйте повільно дихати носом і видихати через рот. Дихайте глибоко животом, а не грудьми. Повторюйте такі вдихи, доки не відчуєте спокій.

Прогресивне розслаблення м’язів

Напруга м’язів – ще одна з ознак стресу, яку проявляє ваш організмі, коли ви злитеся.

Щоб допомогти заспокоїтися, ви можете спробувати прогресивну техніку розслаблення м’язів. Вона передбачає повільне напруження, а потім розслаблення кожної групи м’язів у тілі, по черзі.

Подумайте про те, щоб почати з верхньої частини голови і перейти до пальців ніг, або навпаки.

Уявляйте себе спокійними

Візуалізація місця відпочинку може допомогти вам зменшити свій гнів. Посидьте в тихому, зручному місці і на кілька хвилин закрийте очі. Нехай ваша фантазія не зупиняється.

Думаючи про омріяне місце відпочинку, подумайте про дрібні деталі. Які запахи відчуваєте, які звуки навколо? Подумайте, як спокійно і добре ви почуваєтесь у цьому місці.

Рухайся

Окрім того, що рух корисний для організму, регулярні фізичні вправи дуже ефективні для зменшення стресу. Спробуйте робити вправи щодня, щоб утримати стрес і гнів під контролеи.

Для швидкого способу керувати гнівом вирушайте на прогулянку, їзду на велосипеді чи біг. Або займіться якоюсь іншою формою фізичної активності, коли відчуваєте, що гнів зростає.

Розпізнайте те що вас злить 

Зазвичай люди знову і знову зляться на конкретні речі. Витратьте трохи часу на роздуми про те, що вас злить. Докладіть зусиль, щоб уникнути цих ситуацій або мінімізувати їх, якщо це можливо.

Наприклад, це може бути закриття дверей у кімнату вашої дитини, коли вона не прибирає свої речі, замість того, щоб злитися на безлад. Або це може бути використання громадського транспорту замість того, щоб їхати на роботу на власній машині, якщо вас легко злять дорожній затори.

Зупинись і послухай

Коли ви ведете гнівну суперечку, ви можете усвідомити, що робите погано і говорите недобрі речі. Зробіть зусилля щоб зупинитися і вислухати іншу людину в розмові перед тим, як реагувати, це може допомогти зменшити ваш гнів і дозволить краще реагувати та вирішувати ситуацію.

Перш ніж відповісти, добре подумайте. Скажіть їм, що вам потрібен час на роздуми, якщо ви відчуваєте необхідність охолонути, перш ніж продовжувати розмову.

Змініть своє мислення

Гнів може змусити вас відчути, що справи гірші, ніж є насправді. Зменште свій гнів, замінивши негативні думки більш позитивними. Ви можете зробити це, уникаючи категоричних слів, таких як «ніколи» або «завжди».

Інші хороші стратегії включають дотримання збалансованого погляду на світ і перетворення ваших гнівних вимог у прохання.

Уникайте і не зупиняйтесь на одних і тих самих речах

Ви можете проокручувати в думках ту саму ситуацію, яка вас нервувала знову і знову, навіть якщо проблема вирішена. Це називається переживанням. Переживання дозволяє гніву продовжувати накопичуватися і може спричинити подальші суперечки чи інші проблеми.

Спробуйте відпустити те, що викликало ваш гнів. Натомість спробуйте поглянути на позитивні сторони людини чи ситуацію, яка вас засмутила.

Знайте своє тіло

Коли ви злитеся, ваше тіло, як правило, сильно збуджується. Частота серцевих скорочень, кров’яний тиск, швидкість дихання та температура тіла можуть збільшуватися. Ваше тіло також виділяє певні гормони стресу, які переводять ваше тіло в підвищену готовність.

Зверніть увагу на своє тіло, коли ви злі. Дізнайтеся попереджувальні знаки гніву свого тіла. Наступного разу, коли ви відчуєте ці попередження, ви можете опанувати себе або спробувати техніку розслаблення.

335 КОМЕНТАРІ

 1. On top of that, the application is highly versatile in terms of offering user-friendly interfaces in addition to allowing access to all features, along with the ability to preview the operation.

  Requirements:
  Windows 8 64-bit
  Windows 7 64-bit (32-bit Installed on 64-bit)

  In conclusion, USB Boot Drive Creator is a relatively lightweight, yet highly comprehensive application tool, which offers excellent help to those who wish to quickly create bootable media in a https://the4page.blogspot.com/search?label=https://brookevaniz.weebly.com

  6add127376 ventpalm

 2. Security technology Ainishare File Lock Standard uses for its encryption is 256-bit AES technology and it also uses hashing. In simple terms, it means that the software encrypts your files and then it uses algorithms to erase the data and hide it so no one may ever get it back.
  Visit site (

  Hookup Lounge
  Hookup Lounge is one of the sex https://peydrafokim.weebly.com

  6add127376 hilvyrd

 3. Whenever I need to free a bit of disk space for further use, I’d often like to free some of the well-organized media files that are cluttering my computer.

  Today, I managed to find an application that can free up space on the hard drive, complete with a helpful user-interface; it not only uninstalls files, but also shows the amount of free space on the hard disk, so it’s extremely useful for those who want to https://boffosare.weebly.com

  6add127376 rafgeo

 4. , but not required
  ■ ~1 GB RAM
  ■ A screen or an application monitor that is at least 800 x 600 pixels in size or greater
  Features:
  ■ 50+ butterfly sprites
  ■ Animated butterflies move freely
  ■ Butterflies can hover freely anywhere on screen
  ■ Animated butterflies can fly away at any moment
  ■ Animated butterflies can fly backwards
  ■ Animated butterflies can do “Landing Dance” https://www.dolemarket.co.kr/board/index.php?db=event&no=7&mari_mode=view@view&cate=&page=1&listURL=https://risolunews.weebly.com

  6add127376 macmac

 5. Small improvements over the original version of this tool, but the focus has shifted slightly from fixing actual registry problems to optimizing the performance of the registry. The tool was last updated in 2009.Duplex Ultrasound Versus Conventional Angiography After Carotid Endarterectomy and Carotid Aneurysm Surgery: Subgroup Analysis of a Randomized, Controlled Trial.
  Carotid endarterectomy (CEA) is a well- https://cse.google.com.ng/url?sa=i&url=https://veslegomic.weebly.com

  6add127376 devilei

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я