Як правильно робити компліменти дівчині

18
999
Як правильно робити компліменти дівчині
Як правильно робити компліменти дівчині

Коли ми дивимося на життя людини в Інтернеті, ми бачимо лише одну дуже маленьку частину того, що відбувається в її житті. Отже, враховуйте це, коли набираєте свій коментар. Так просто нічого не скажеш.

Не існує справді “безпечних” слів, які можна використати для опису тіла іншої людини, не знаючи їхнього відношення до цих слів. Наприклад, кажучи: “Ого, ти зараз виглядаєш набагато здоровіше!” другу, якого ви не бачили деякий час, може здатися, що ви раніше не вважали його здоровим.

Зрештою, існує багато факторів – від хронічних захворювань до кардинальних змін у житті, які роблять неможливим повний контроль над своєю фігурою. Так що, можливо, настав час переосмислити компліменти, які ми робимо, щоб насправді підкреслювати внутрішню красу людей, а не їх зовнішній вигляд, вагу або тіло.

Перестаньте робити компліменти про зовнішній вигляд чи тіло людини. 

У медицині здоровий – означає «вільний від хвороб». Але онлайн, «здоровий» має трохи інше значення. Найчастіше під цим розуміють струнку фігуру. Пошук у Instagram з хештегом #healthybody дає результати здебільшого одного типу тіла.

Коментарі, такі як “Ви такі фотогенічні!” або “Ви виглядаєте розкішно!” Можуть бути кращими альтернативами, але вони також фіксуються на зовнішньому вигляді. Ці слова можуть мати негативний підтекст, тому що ви ніколи не знаєте, скільки часу хтось витратив позуючи або змінюючи велику кількість одягу для фото.

Те ж саме стосується слів про «схуднення» та «гарний вигляд». Деякі слова, хоча і мають добрі наміри, насправді означають, що у людини є проблеми з тілом, а одяг може їх вирішити. Так, говорячи дівчині: “В цій сукні ти виглядаєш стрункою” здається, ніби насправді вона має проблеми із зайвою вагою, а сукня це приховує.

Так що наступного разу, залишаючи коментар під новою світлиною в соц мережі, почекайте секунду, щоб подумати про те, що ви дійсно намагаєтеся сказати.

Що вам слід сказати замість цього

Якщо ви не впевнені, що ваш коментар об’єктивний, запитайте себе, чи говорите ви про тіло людини. Якщо це не так, то коментар, ймовірно, доречний.

Якщо не знаєте, що написати – погортайте інші фото і можливо знайдете підходящий комплімент.

Зосередьтеся на якостях людини. Прокоментуйте її почуття стилю або посмішку. Але переконайтеся, що ви говорите це щиро.

 • Твоя посмішка настільки сяюча, що передається іншим!
 • Виглядаєш шикарно – ти завжди так добре одягнена!
 • Ти виглядаєш такою щасливою! 

Не акцентуйте увагу на чужому тілі, щоб зробити комплімент. 

Такий коментар, як “Ти виглядаєш мужньо”, говорить, що якщо хтось з іншим типом тіла розмістив ту ж саму фотографію, він вже вважатиметься “нормальним” і не мужнім.

Близько 59 відсотків наших співгромадян активно використовують соціальні мережі, постійно демонструючи світлини зі свого життя. Це часто відкриває поле для коментарів не про зміст світлин, а про тіло автора.

Ми чомусь забуваємо, що тіло людини не повинно бути першочерговим при визначенні того, що є правильним і неправильним, що має цінність і що немає.

Людина не стає гіршою лише через те, що виглядає інакше. І насмішка над нею нікому не допоможе. Негативний коментар або похвала тіла лише акцентує увагу на ньому, замість підкреслення справжніх чеснот людини.

Що вам слід сказати замість цього

Ваша подруга носить бікіні, навіть якщо вона не схожа на модель, яка носила його в інтернеті? Будь ласка, не говоріть, що це сміливо з її боку. Вона, можливо, навіть не мала жодних сумнівів щодо цього. А ви в такий спосіб, лише натякнете на недосконалість її тіла.

Якщо ви все ще хочете зробити їй комплімент, акцентуйте увагу на її вмінні обирати одяг.

 • Я люблю твоє бікіні! Ти завжди знаєш, де можна купити найкращий одяг
 • Ти виглядаєш так яскраво в жовтому! Ти вмієш гарно підібрати колір.

Коментарі про їхній вибір, акцентують увагу на гарному почутті стилю, а не на тілі.

Робіть компліменти підтримки

 • Повністю згоден з тим, що ти говориш. Ти вмієш влучно дібрати слова.
 • Відпочинок з тобою звучить як початок цікавої пригоди!

Не зосереджуйте увагу на результатах, краще підкресліть зусиллях, які людина доклала.

Займаючись фітнесом люди часто демонструють свій прогрес в Інтернеті. І коли ви бачите фотографію до і після, ви можете спокуситися написати щось про те, як вони виглядають чудово. Але це повідомлення, буде про те, наскільки їхнє “нове” тіло краще, за “старе”.

Зосередження уваги лише на зовнішньому вигляді людини ставить наголос на результатах і може ігнорувати всі зусилля, які вона доклала, щоб його досягти. 

Коли йдеться про прогрес над фігурою, тримайтеся подалі від порівняння “зараз” або “ніж раніше”.

Що сказати замість цього

Вироблення та підтримка здорових звичок – це важка робота. Це не якийсь єдиний крок, а постійний баланс між повсякденною поїздкою в тренажерний зал, приготуванням їжа, хатніми справами, піклуванням про сім’ю і все інше.

Відзначте зусилля та час, які вони вкладають у роботу над собою, тому що їх моральні та вольові зусилля, також варто похвалити.

Скажіть такі речі:

 • Продовжуй свою важку роботу! Твій прогрес дивовижний.
 • Серйозно, як тобі вдається зберігати таку мотивацію? Будь ласка, поділися своїми порадами!
 • Ти надихаєш мене краще працювати над собою.

Не допускайте, щоб ваші слова підірвали чийсь дух

Ваше сприйняття того, що здорова та красива людина, це не та, яка відповідає загальноприйнятим параметрам краси це шанс змінити соціальні норми та ставлення до різних типів тіла. Врешті-решт, як ми піклуємося про свої думки – і один одного – впливає на те, як ми дбаємо про свої тіла.

Ви не можете контролювати чиєсь тіло. Але добрі, сприятливі слова можуть допомогти їхньому емоційному стану. (І є свідчення того, що психічне здоров’я впливає на наше фізичне здоров’я.) Хорошим початком буде не робити коментарів про тіла інших – навіть ваших друзів.

Звичайно, є різниця між тим, чи ви говорите між собою чи це публічна переписка. Врешті-решт, немає жодної шкоди, коли ви висловлюєте, як сильно ви обожнюєте тіло свого партнера. Просто майте на увазі, що коментарі про чиєсь тіло, які бачать інші, можуть бути неправильно сприйняті.

Це не означає, що ви повинні припинити дарувати компліменти людям, яких ви любите. Це просто означає, що потрібно подумати: чи варто ваш комплімент чути іншим людям чи йому краще залишитися між вами двома.

Це серйозна зміна?

Якщо ви помічаєте кардинальні зміни зовнішнього вигляду друга, як вони виглядають втомленими або набирають вагу, це може бути ознакою чогось серйозного. Таким чином, замість того, щоб запитувати їх про вагу – що тільки додасть негативу – запитайте їх, як вони себе почувають. І будьте готові насправді слухати.

18 КОМЕНТАРІ

 1. Seksi kız banyoda izleyin videoizle Dailymotion’da. Ara.
  Kitaplık. Daha fazla videoya gözat. Sonraki oynatılıyor.
  1:06. Evlilik hazırlığı yapan genç kız banyoda boynuna eşarp bağlı şekilde ölü bulundu.
  0:59. Koreli kız ilk defa banyoda yıkanıyor.
  erkanshi. 0:50. 18 Yaşındaki Genç Kız, Banyoda.

  Feel free to surf to my web site … Sicak tatli kiz islak islak yaliyor

 2. A férfi és női hajminták besorolását két skála mutatja, a Norwood-Hamilton és a Ludwig skála.
  A női hajhullás más mintát mutat, mint a férfiaké.
  Hazrat Shah Jalal’s murshid blessed him saying-“Shah jalal you did not take
  merely a dirham apparently but.

  my web blog :: hvis hårtab skyldes stress

 3. Kuru Saçlar İçin Bakım Rehberi. Kuru saçlarınıza canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor.
  Sizin ilacınız nem. Kullandığınız ürünlerde, uyguladığınız bakım maskelerinde, saçlarınıza nem kazandıracak ürünleri tercih edin.
  Doğal yöntemlerden yana olabilir tercihiniz.

  Take a look at my web blog; alongar o cabelo natural ajuda a crescer

 4. Have you ever thought about writing an e-book or guest authoring on other
  sites? I have a blog centered on the same information you discuss
  and would love to have you share some stories/information. I know my readers would value your work.

  If you are even remotely interested, feel free to shoot me an e-mail.

  Feel free to surf to my web page hair loss

 5. Prescription-free Prandin for sale Cheap Metformin online without a prescription for diabetes
  Online pharmacies with free delivery for diabetes medication Dark web pharmacy for diabetes medications with fast delivery, where to find?

  Stop by my website … which illegal website?

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я