10 причин, чому слід медитувати щодня

19
480
10 причин, чому слід медитувати щодня
10 причин, чому слід медитувати щодня

Я займаюся серйозною медитацією вже трохи більше року, і можу щиро сказати, що це змінило моє життя на краще. Ні, я не досяг просвітлення або якогось бажаного катартичного стану, але я навчився бути більш уважним за допомогою медитації.

Я навчився краще розуміти своє внутрішнє «я» і спостерігати, як воно збігається з моїм зовнішнім «я». Я навчився (у більшості ситуацій), як бути більш пасивним та вдумливим  замість того ,щоб проявляти агресію.

Чесно кажучи, медитація навчила мене багато чому, і я вважаю, що вона може багато чого навчити і інших. Це більше, ніж сидіння в незручній позі та скандування.

Медитація – це зближення зі своїм розумом і вивчення чогось про себе, чого ви, можливо, не знали до того, як почали практикувати медитацію. Ваша практика може бути довга або корота, але спробуйте приділяти час для медитації щодня.

Ви будете в захваті від результатів, і ми зібрали 10 причин, чому медитація повинна бути у вашому списку нових захоплень.

1. Ви станете більш уважними та обізнаними

Бути уважним означає, що ви будете краще усвідомлювати свої думки та свої дії загалом. Якщо ви не перебуваєте в підвищеному стані усвідомлення, ви не можете оцінювати свої думки раціонально.

Можливо, ваші думки просто тягнуть вас за собою. Пора спуститися з цієї поїздки і, безсумнівно, визначити, які думки є правдивими, а які – просто абсурдними.

Медитація дає вам час для роздумів про свої думки та зосередження головним чином на вашому диханні або якомусь іншому аспекті вашої сутності. Це дає вам можливість,щоб зосередити свою увагу на теперішньому моменті, на відміну від минулого та майбутнього.

Таке усвідомлення є корисною навичкою, коли ви рухаєтесь у своєму повсякденному житті.

2. Це може зменшити зайвий стрес

Ви переживаєте стрес, як і всі інші. Деякого стресу не уникнути. Занадто багато стресу може бути шкідливим ,особливо ,якщо ви не в змозі з ним боротися.

Медитація – це спокійний час, який ви повинні присвячувати собі щодня. Використовуйте глибокі вдихи та видихи, щоб перефокусувати вашу увагу на перебування в даний момент.

Стрес не зникне автоматично, але Ви може контролювати кількість накопиченого стресу. Просто закриття очей і постійне дихання має надзвичайний ефект, особливо коли ви переживаєте стресові ситуації, що виникають.

3. Ви отримаєте більше контролю над своїми емоціями.

Адже ви дійсно не хочете витрачати всю свою силу на емоції, чи не так? Я думаю, можна з упевненістю сказати, що, як і більшість людей, ви прагнете більше контролювати свої емоції.

Коли ви щасливі, ви хочете вільно висловлювати ці емоції. У той же час, можливо, ви захочете висловити емоції гніву, смутку та горя, але під власним контролем. Ви маєте можливість висловлювати будь-які емоції, які хочете, поки ви контролюєте свої почуття чи емоції.

Дуже часто люди втрачають контроль над своїми емоціями, і вони просто приймають це. Не дозволяйте різним архетипам вашого розуму захоплювати силу ваших емоцій. Дізнайтеся, як вміло реагувати на стресові ситуації, не поспішаючи просто спостерігати за тим, що робить розум.

Медитація дає вам можливість це зробити. Чим більше ви будете медитувати, тим більше ви помітите думок і вчинків, які викликають емоції, які, можливо, вам не здадуться бажаними.

Якщо ви не докладете зусиль, щоб аналізувати свої думки і не намагатись зрозуміти, що робить розум, ви ніколи не зможете зрозуміти своє внутрішнє «я». Просто вірити кожній думці, яка з’являється у вас в голові і жити під уявою вашого розуму, не є конструктивним.

4. Ви, швидше за все, приймете кращі життєві рішення.

Коли ви більше зрозумієте свої думки, дії та емоції, ви помітите, що приймаєте кращі рішення. Замість того, щоб просто реагувати на несприятливі ситуації, ви отримаєте більш корисне розуміння того, що відбувається у вашій свідомості.

Це розуміння навчить вас мислити, перш ніж діяти, а отже, приймати цілеспрямовані рішення.

5. Це може допомогти вам уповільнити темп вашого життя.

Якщо вам не подобається жити надзвичайно швидкими темпами, вам захочеться зменшити темп і насолоджуватися життям. Медитація озброює вас здатністю поступово сприймати життя.

Життя – це не спринт; це марафон. Не поспішайте з цим і не пропускайте речі, про які згодом пошкодуєте. Спочатку сповільніть свій розум, а потім все інше піде за цим прикладом.

6. Ви можете засвоїти корисну нову навичку

Ви завжди дізнаєтесь щось нове за допомогою медитації. Медитація – це вміння, і як будь-яке вміння, для цього потрібно багато практики та концентрації. Завжди корисно вводити у своє життя більше корисних навичок.

Коли ти навчився читати та писати, це було потрібно для твого академічного розвитку. Навчитися медитувати корисно для розвитку вашого розуму.

Це не змагання. Немає правильного чи неправильного способу це зробити. Ви просто не можете програти в медитації. Якщо ви хочете спробувати, зрозумійте, що вам абсолютно нічого втрачати.

Це не релігійна техніка, яку практикують лише буддисти чи індуїсти, а скоріше це життєва техніка, яка може лише допомогти вам процвітати в житті.

7. Ви можете відчути більше добробуту

Хто не хоче бути щасливішим і відчувати більше задоволення життям? Постійні медитації – чудовий спосіб відкрити очі на своє життя і по-справжньому випробувати все, що може запропонувати життя.

Це допоможе вам більше цінувати життя і відчувати себе більш пов’язаними зі світом, в якому ви живете.

8. Це безкоштовно

Це може бути привабливою пропозицією . Це не буде коштувати вам ні копійки, і ви можете зробити це, не виходячи з дому, так чому б не спробувати?

9. Ви можете зробити це де завгодно

Знайдіть місце, де вам зручно розмірковувати. Деякі люди використовують тихий простір вдома або в офісі. Церкви – прекрасне місце для медитації, оскільки вони, як правило, тихі та порожні.

Ви також можете медитувати на природі. Знайдіть привабливе та спокійне місце і зробіть це місце своїм.

10. Це працює

Я б не пропонував вам медитувати, якби не вірив, що це працює. За перевагами медитації є тонна науки. Доведено, що практики тривалої медитації впливають на тривалість життя.

Час між думками поступово збільшується, коли ви розмірковуєте, що дає вам можливість уважніше і, можливо, раціональніше розглянути свої думки. Фізичні переваги медитації включають зниження артеріального тиску та зниження рівня тривожності, а також загальну здорову імунну систему.

Окрім розумової користі, медитація має можливість розширити вашу свідомість, що, у свою чергу, надасть вам можливість більше розуміти свої почуття та думки. І чим більше ви станете свідомим за допомогою медитації, тим більше контролю ви будете мати над своїми емоціями, і тим більша ймовірність прожити щасливе життя.

19 КОМЕНТАРІ

 1. 髪の毛が抜けて、量が少なくなる「脱毛症」には、円形脱毛症をはじめさまざまな種類があります。
  その中で「インフルエンザにかかった後、大量に髪の毛が抜けた」という場合は、「中毒性脱毛症」の可能性が考えられます。.

  Feel free to visit my site: mit tesz a depresszió a hajjal

 2. Yaşlı Adama Verdim. Posted on 11:25 by Unknown. ben firdevs erzumun bir köyünde yaşıyorum 25
  yaşındaym. bir gün köyümüzün bostanına gitmiştim hava
  çok lezbiyen sıcak sikişme olduğu
  için rahat bir şeyler giymiştim bostanda tek başıma çapa yapıyordum o sırada 50 yaşlarında bir adam gelip kızım muhtarın evi nerde diye
  sordu bende.

 3. İzlein ücretsiz Türkçe seks Videoları ve xxx sohbetlerine hoş
  geldin, burası online yetişkin eğlencesi için son durağın. Ücretsiz Türkçe seks sohbetlerimizin tadını
  çıkart ve tüm dünyadan seksi Video kızları, erkekler ve translarla tanış.
  Acayip ateşli hatunlar, sarışınlar, esmerler, iri hoş.

  Here is my page :: mastürbasyon yapıyor

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я