Як підготуватися до пандемії?

0
920
Як підготуватися до пандемії

Що таке пандемія?

Загалом пандемія – це коли заразна хвороба присутня на великому регіоні Землі (як правило, на двох або більше континентах). Збудник (як правило, вірус або бактерія) заражає людей в одній частині світу, але потім поширюється від одного місця до іншого, поки мільйони – іноді мільярди – не піддаються ризику.

Така поширена хвороба (і потенційно смертельна) може бути надзвичайно руйнівною. Пандемія може призвести до того що:

  • Ланцюги постачання товарів сповільнюються
  • Економіка ослабне
  • Школи та підприємства закриють
  • Подорожі обмежаться
  • Поширюється дезінформація, плутанина чи паніка

З усього, що може статися під час пандемії, зрозуміло, що деякі люди занепокоєні або бояться. Але ви можете вжити заходів, щоб мінімізувати вплив пандемії на вас та вашу родину.

Як підготуватися до пандемії?

Як ви можете підготуватися до урагану або крижаної бурі, ви також можете підготуватися до пандемії. Інформованість, складання планів та накопичення необхідних предметів може допомогти пом’якшити удар пандемії, коли вона почне впливати на вашу родину.

Пандемія може бути невизначеним часом для багатьох людей у ​​всьому світі. Однак поради щодо запобігання пандемії можуть допомогти вам підготуватися до поширення захворювання у всьому світі..

Зберігайте спокій

Пандемія може бути нервовою, особливо якщо ви не знаєте, чого очікувати. Але постарайтеся зберегти прохолодну голову. Паніка іноді може змусити людей помилитися або прийняти необдумані рішення, що наражають їх на зайвий ризик. Навіть якщо справи йдуть поза вашим контролем, ви можете вжити заходів, щоб підготуватися. Зосередьтеся на цьому.

Зверніть увагу на новини від медичних агентств

Оновлення новин від ВООЗ та Центру контролю та профілактики захворювань (CDC) можуть надати інформацію про поширення захворювання, включаючи способи захисту себе та своєї родини під час спалаху.

Місцеві новини також можуть постійно інформувати вас про зміни в законодавстві, які застосовується під час пандемії.

Тримайте у своєму будинку 2-тижневого запас продуктів харчування та предметів першої необхідності

Ізоляція та карантин(соціальна дистанція) можуть бути застосовані під час пандемії, щоб уповільнити або зупинити поширення захворювання. Якщо можливо, тримайте вдома достатню кількість їжі та предметів першої необхідності приблизно на 2 тижні. Пам’ятайте, що не потрібно зберігати більше, ніж ви можете використовувати протягом 2 тижнів.

Заповніть свої приписи заздалегідь

Вам може допомогти заздалегідь поповнити запас ліків у випадку, якщо аптеки та лікарні переповнені. Зберігання лікарських засобів без рецепта також може допомогти полегшити будь-які симптоми, які можуть виникнути, якщо ви захворіли та потребуєте самостійного карантину.

Складіть план дій у разі хвороби

Навіть якщо ви дотримуєтесь усіх протоколів, рекомендованих під час пандемії, все ж є ймовірність захворіти. Поговоріть з родиною та друзями про те, що буде, якщо ви захворієте, в тому числі про те, хто буде піклуватися про вас і що буде, якщо вам буде потрібно потрапити до лікарні.

У підсумку

Хоча ми завжди повинні бути пильними та обережними щодо інфекційних захворювань, важливо зберігати спокій. Зосередьтеся на тому, що ви можете зробити, щоб підготуватися та які кроки можна вжити для захисту себе та оточуючих від наслідків пандемії.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я