Кава для схуднення: Як вживання кави допомагає жінкам схуднути

0
232
Кава для схуднення: Як вживання кави допомагає жінкам схуднути
Кава для схуднення: Як вживання кави допомагає жінкам схуднути

Якщо ви намагалися скоротити споживання кави, можливо, вам доведеться ще раз подумати. Або навіть змінити свою точку зору та почати пити її частіше! Дослідження “чи може бути корисна кава для схуднення”, було опубліковане в Journal of Nutrition. Воно показало, що жінки, які випивають більше двох чашок кави на день, мають нижчий відсоток загального жиру в тілі, ніж ті, хто п’є менше кави.  

Дослідники з Anglia Ruskin University вивчали два роки дані Національного обстеження здоров’я та харчування (NHANES). В опитування були включені як чоловіки, так і жінки від 20 до 69 років. 

Вивчивши взаємозв’язок між споживанням кави учасниками та ожирінням, вони знайшли хороші новини для фанатів кави. 

Що показало дослідження?

Жінки у віці від 20 до 44 років, які випивали від двох до трьох чашок кави на день, мали на 3,4% менше жиру в організмі. Порівняно з тими, хто вживав напій рідко. Жінки у віці від 45 до 69 років, які випивали більше чотирьох чашок на день, показали ще нижчий відсоток жиру (4,1%). 

Чоловіки, які регулярно пили каву, мали менше жиру в організмі, ніж ті, хто рідко п’є, але різниці в показниках були менш значущими. 

Дослідники не впевнені, чи варто казати саме “Кава для схуднення”. Оскільки вони не впевнені чому кава зменшує кількість жиру в тілі. Провідний автор дослідження Лі Сміт, доктор філософії, зазначає в прес-релізі, що кава може містити і інші біологічно активні сполуки, крім кофеїну, які регулюють вагу. 

“Можливо, кава або її ефективні інгредієнти можуть бути інтегровані в стратегію здорового харчування. Для того щоб зменшити тягар хронічних захворювань, пов’язаних з епідемією ожиріння”, – сказав він. 

Чи можна випити занадто багато кави?

Експерт з питань фізичних вправ та харчування Шон Талботт, доктор філософії, розглядає каву як “здорову їжу”. Але сказав, що надмірне споживання може бути небезпечним. 

Вживання занадто великої кількості кофеїну може призвести до занепокоєння, серцебиття та підвищення рівню кортизолу, – сказав Талботт.  Максимальна кількість кофеїну для більшості людей становить 400 мг або чотири чашки на день.

На щастя, за даними дослідження, кава без кофеїну мала такий самий вплив на жир у тілі, як і кофеїнова кава. Хоча зв’язок між кавою та жиром у організмі може дійсно існувати, важливо контролювати рівень кофеїну. А також продовжувати харчуватися різноманітно та збалансовано. Не слід використовувати каву як засіб для схуднення.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я