7 Переваг HIIT (інтервальні тренування)

372
930
7 Переваг HIIT (інтервальні тренування)
7 Переваг HIIT (інтервальні тренування)

Хоча більшість людей знають, що фізична активність – це корисно, приблизно 30% людей у ​​всьому світі не отримують її достатньої кількості.

Якщо ваша робота не включає силові навантаження, то фітнес і відвідування тренажерного залу найкраще підійдуть вам для того, щоб ваша фізична активність була достатньою.

На жаль, багато людей стверджують, що їм не вистачає часу на фізичні вправи.

Якщо це схоже на вас, можливо, пора спробувати інтервальні тренування високої інтенсивності (HIIT).

HIIT – це різноманітні тренування, які передбачають короткі періоди інтенсивних вправ, що чергуються з періодами відновлення.

Однією з найбільших переваг HIIT є те, що ви можете отримати максимальну користь для здоров’я за мінімальний час.

У цій статті пояснюється, що таке HIIT та розглядаються 7 основних переваг для здоров’я.

Що таке інтервальні тренування високої інтенсивності?

HIIT передбачає короткі тренування за допомогою інтенсивних фізичних вправ, які чергуються з періодами відновлення. Цікаво, що це, мабуть, найефективніший за часом спосіб робити фізичні вправи.

Зазвичай таке тренування займатиме від 10 до 30 хвилин.

Незважаючи на те, що тренування досить коротке, воно принесе стільки користі для здоров’я, скільки ви можете отримати від вдвічі більшої кількості вправ середньої інтенсивності.

Фізична діяльність, що виконується, варіюється. Може включати біг на відстань, їзду на велосипеді, стрибки зі скакалкою або інші силові вправи.

Наприклад, тренування HIIT із використанням стаціонарного велотренажера може складатися з 30 секунд якнайшвидшої їзди з великим опором, а потім декількох хвилин повільної легкої їзди з мінімальним опором.

Це вважатиметься одним «раундом» або «повторенням» HIIT, і вам необхідно виконувати зазвичай від 4 до 6 повторень за одне тренування.

Конкретна кількість часу, коли ви тренуєтесь і відновлюєтесь, буде змінюватися залежно від обраної вами діяльності та того, наскільки інтенсивно ви тренуєтесь.

Незалежно від того, яку вправу ви обрали, інтервали високої інтенсивності повинні включати короткі періоди енергійних вправ, які прискорюють пульс.

HIIT не тільки забезпечує переваги більш дієвих фізичних вправ за набагато коротший проміжок часу, вони ще й мають деякі унікальні переваги для здоров’я.

1. HIIT може спалити багато калорій за короткий проміжок часу

Однією з найбільших переваг HIIT є те, що ви можете швидко спалити калорії за їх допомогою.

В одному дослідженні порівнювали калорії, спалені протягом 30 хвилин кожного з HIIT, силових тренувань, бігу та їзди на велосипеді.

Дослідники виявили, що HIIT спалює на 25–30% більше калорій, ніж інші види фізичних вправ.

У цьому дослідженні повторення HIIT складалося з 20 секунд максимальних зусиль, а потім 40 секунд відпочинку.

Це означає, що учасники фактично тренувались лише 1/3 часу, який витрачали бігові та велосипедні групи.

Незважаючи на те, що в цьому дослідженні кожен тренувальний сеанс тривав 30 хвилин, загальноприйнятий час для тренувань HIIT набагато коротший традиційних занять.

Це пов’язано з тим, що HIIT дозволяє спалити приблизно однакову кількість калорій, але витрачати менше часу.

ВИСНОВОК:

HIIT може допомогти вам спалити більше калорій, ніж звичайні вправи, або спалити однакову кількість калорій, проте за коротший проміжок часу.

2. Метаболізм пришвидшується протягом годин після тренування

Результат того, як HIIT допомагає вам спалювати калорії, насправді з’являється вже після тренувань.

Кілька досліджень продемонстрували вражаючу здатність HIIT збільшувати швидкість метаболізму протягом годин після тренування.

Деякі дослідники навіть виявили, що HIIT покращує ваш метаболізм після фізичних вправ більше, ніж біг підтюпцем та силові тренування.

У тому ж дослідженні було виявлено, що HIIT також зміщує метаболізм організму у бік використання для енергії жиру, а не вуглеводів.

Інше дослідження показало, що лише дві хвилини таких інтенсивних тренувань у формі бігу на відстань збільшували метаболізм протягом 24 годин так само, як це зробили би 30 хвилин звичайного бігу.

ВИСНОВОК:

Завдяки інтенсивності тренування, ВIIT може пришвидшувати ваш метаболізм навіть після тренування, що сприяє спаленню додаткових калорій.

3. Це може допомогти вам позбавитися зайвої ваги

Дослідження показали, що HIIT може допомогти вам схуднути.

В одному досліді було проведено 13 експериментів та 424 дорослих із зайвою вагою та ожирінням.

Цікавий факт: дослід показав, що як HIIT, так і традиційні фізичні вправи середньої інтенсивності допомагає скинути вагу і зменшити обхват талії.

Крім того, одне дослідження показало, що люди, які виконували інтенсивні інтервальні тренування тричі на тиждень по 20 хвилин/сеанс, втрачали 2 кг жирової тканини в організмі за 12 тижнів – без будь-яких дієтичних змін.

Важливішим є зменшення вісцерального жиру (жир навколо внутрішніх органів) на 17%, а він, до речі, може викликати захворювання.

Декілька інших досліджень також вказують на те, що жирові відкладення можна зменшити за допомогою HIIT, незважаючи на відносно низькі витрати часу.

Однак, як і інші форми фізичних вправ, HIIT може бути найефективнішим для схуднення у людей із надмірною вагою або ожирінням.

ВИСНОВОК:

Вправи високої інтенсивності з малими інтервалами  допоможуть позбутися зайвої ваги, подібно до традиційних вправ на витривалість, навіть при значно менших витратах часу. Вони також сприяють зменшенню кількості шкідливого вісцерального жиру.

4. Наростити м’язи, виконуючи HIIT

Окрім того, що ви зможете схуднути, до переваг HIIT є те, що вони можуть сприяти збільшенню м’язової маси у деяких людей.

Однак приріст м’язової маси насамперед пов’язаний із м’язами, які найчастіше задіяні (зазвичай це м′язи тулубу та ніг).

Крім того, важливо зазначити, що збільшення м’язової маси частіше спостерігається у людей, які спочатку були менш активними.

Деякі дослідження у активних людей не змогли показати збільшення м’язову масу після програм HIIT.

Тренування з навантаженнями продовжують залишатися «золотим стандартом» форми вправ для збільшення м’язової маси, але вправи з інтервалами високої інтенсивності можуть підтримувати ріст м’язів.

ВИСНОВОК:

Якщо ви недостатньо активні, ви можете натренувати трохи свої м’язи, виконуючи HIIT, але не так сильно, як якщо б ви виконували силові тренування.

5. HIIT може покращити споживання кисню

Споживання кисню стосується здатності ваших м’язів використовувати кисень, а тренування на витривалість сприяють цьому.

Зазвичай це тривалі сеанси безперервного бігу або їзди на велосипеді зі стабільною швидкістю.

Однак, доводять, що HIIT може принести ті самі результати за коротший проміжок часу.

Одне дослідження показало, що п’ять тижнів таких тренувань, що виконуються чотири дні на тиждень по 20 хвилин кожного сеансу, покращують споживання кисню на 9%.

Це було майже ідентично поліпшенню споживання кисню в іншій групі в дослідженні, яка безперервно їздила по 40 хвилин на день, чотири дні на тиждень.

Інше дослідження показало, що вісім тижнів вправ на велотренажері  як на основі традиційних вправ, так і за HIIT, збільшують споживання кисню приблизно на 25%.

Знову ж таки, загальний час фізичних вправ значно відрізнявся між групами: 120 хвилин на тиждень для традиційних вправ проти лише 60 хвилин на тиждень HIIT.

Всі інші побідібні дослідження також демонструють, що HIIT може покращити споживання кисню.

ВИСНОВОК:

Інтервальні тренування високої інтенсивності можуть настільки ж покращити споживання кисню, як і традиційні тренування на витривалість, навіть якщо ви займаєтеся вдвічі менше.

6. HIIT зменшує частоту серцевих скорочень та артеріальний тиск

HIIT також може нести життєво необхідну користь для здоров’я.

Велика кількість досліджень вказує на те, що високо інтенсивні вправи короткого інтервалу зменшують частоту серцевих скорочень та артеріальний тиск у людей із надмірною вагою та ожирінням, які часто скаржаться на підвищений тиск.

Одне дослідження показало, що вісім тижнів HIIT на велотренажері знизили тиск у судинах  настільки ж, як традиційні тренінги у дорослих з тими самими проблемами здоров′я.

У цьому дослідженні тренувальна група з витривалості здійснювала вправи чотири дні на тиждень по 30 хвилин на день, але група HIIT займалася лише три рази на тиждень по 20 хвилин на день.

Деякі дослідники виявили, що до переваг HIIT можна віднести можливість знизити артеріальний тиск більше, ніж часто рекомендовані вправи середньої інтенсивності.

Однак виявляється, що вправи високої інтенсивності зазвичай не змінюють кров’яний тиск у осіб із нормальною вагою з нормальним кров’яним тиском.

ВИСНОВОК:

HIIT може знизити артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень, головним чином, у людей із надмірною вагою або ожирінням та тих, у кого спостерігається підвищений артеріальний тиском.

7. Цукор у крові можна зменшити за допомогою HIIT

Знизити рівень цукру в крові можна за допомогою програм HIIT, які тривають менше 12 тижнів.

Підсумок 50 різних досліджень показав, що HIIT не тільки знижує рівень цукру в крові, але й підвищує резистентність до інсуліну краще, ніж традиційні постійні фізичні вправи.

Виходячи з цієї інформації, можна стверджувати, що вправи високої інтенсивності особливо корисні для тих, хто схильні до діабету 2 типу.

І справді, деякі експерименти, особливо на хворих на цукровий діабет 2 типу, продемонстрували ефективність HIIT на покращенні рівня цукру в крові.

Так само дослідження на здорових особах показують, що HIIT може збільшити резистентність до інсуліну навіть краще, ніж традиційні постійні фізичні вправи.

ВИСНОВОК:

Інтенсивні інтервальні тренування можуть бути особливо корисними для тих, хто потребує зниження рівня цукру в крові та резистентності до інсуліну. Ці поліпшення спостерігались як у здорових людей, так і у хворих на цукровий діабет.

Як розпочати HIIT тренування

Існує багато способів додати інтервали високої інтенсивності до вашого режиму звичних вправ, тому неважко розпочати.

Для початку вам просто потрібно вибрати свою активність (біг, їзда на велосипеді, стрибки тощо).

Потім ви можете експериментувати з різною тривалістю фізичних вправ і відновлення, іншими словами –  як довго ви виконуєте інтенсивні фізичні вправи і як довго ви відпочиватимете.

Ось кілька простих прикладів HIIT:

 • На велотренажері крутіть педалі якомога сильніше та швидше протягом 30 секунд. Потім двічі-чотири хвилини крутіть педалі повільно, легким темпом. Повторюйте цю схему протягом 15-30 хвилин.     
 • Після пробіжки, щоб розігрітися, спринтуйте якомога швидше протягом 15 секунд. Потім гуляйте або бігайте в повільному темпі протягом однієї-двох хвилин. Повторюйте цю схему протягом 10-20 хвилин.     
 • Виконуйте стрибки на корточках (відео) якомога швидше протягом 30 – 90 секунд. Потім постійте або пройдіться протягом 30-90 секунд. Повторюйте цю схему протягом 10-20 хвилин.     

Хоча ці приклади можуть допомогти вам розпочати роботу, вам слід створити власний список подібних вправ, виходячи зі своїх власних уподобань.

ВИСНОВОК:

Існує безліч способів впровадити HIIT у свою програму вправ. Поекспериментуйте, щоб визначити, яка процедура найкраще вам підійде.

У підсумку

Інтервальне тренування високої інтенсивності (HIIT) – це дуже ефективний спосіб вправ, що допоможуть вам спалити більше калорій, ніж при інших стандартних вправах.

Частина калорій, спалених через інтервальні тренування високої інтенсивності, за рахунок швидкого обміну речовин, який триває годинами після тренування.

Загалом, HIIT тренування приносить багато переваг для здоров’я, як і інші форми фізичних вправ, але за коротший проміжок часу.

До таких переваг входять: зменшення жиру в організмі, серцевих скорочень та артеріального тиску. До переваг HIIT також відносять те, що вони можуть допомогти знизити рівень цукру в крові та поліпшити чутливість до інсуліну.

Тож, якщо у вас недостатньо часу і ви хочете активніше займатися, спробуйте високоінтенсивні інтервальні тренування.

372 КОМЕНТАРІ

 1. SimpleMorph: Tool to Conversationalize Video

  SimpleMorph is a text-to-speech module that enables you to add text to your video. It can be used to create a highlight reel of your project from an interview, complete a product demo, or even for delivering a sales pitch.
  For the purpose of such activities, we introduce you to SimpleMorph, a powerful video editing software. It allows you to add notes, subtitles, and effects to create high https://clients1.google.lk/url?q=https://wibeatuto.weebly.com

  6add127376 davita

 2. We like its modernized, user-friendly interface, and enjoy the simplicity with which users can publish their content.

  LBRY is a blockchain-based platform/protocol where users can find a wide range of digital content such as videos, music, ebooks, articles, images, and so forth.
  In short, it’s a content sharing and publishing platform/digital marketplace that is completely decentralized and community-driven (all the content is owned by the users of the https://serphacogolf.weebly.com

  6add127376 letmaka

 3. ■ The interface is customizable thanks to 4 different styles. You may send in your style preferences to try before you buy.
  ■ Quick and visual newsletters enabling you to enrich your unique message
  ■ Detailed statistics which are very useful to check the nature and importance of your subscriptions
  ■ Built-in active filtering which ensures your newsfeeds for internet browsing
  ■ Built-in categories allowing you to have an up-to-date information in https://frachurdcari.weebly.com

  6add127376 xayque

 4. Major improvements have been made to the program to increase its robustness and stability. Unicode Urdu support has been made by adding Unicode control codes, improved font handling, Unicode support for Arabic and Persian, new drawing tools, and more.

  Our intention is to develop 3rd party tools that can be used universally, and test the limits of our own technology based at our development office. Therefore, sometimes we will update third-party tools and we will try to improve our product by taking https://muharkipac.weebly.com

  6add127376 laynaz

 5. This CAD application is the ideal choice for professionals who need to use it to make creation of furniture as easy as possible. To give you a better understanding of what is available in this product, we would like to invite you to read the tutorial.

  This is a furniture design and design software.It is designed for creating furniture designs. This product includes over 50 furniture designs. It is a vector based software so it can be easily modified.

  This product is a tool used for designing and creating furniture. With its help you can create the furniture easily. It is based on vector graphics. The user can go through a set https://prinmartsenra.weebly.com

  6add127376 rowtan

 6. Q:

  Linking statically to an internal location of a shared library

  As an example, let’s say you have a shared library X, and you want to compile another shared library Y so that Y sees certain functions from X.
  Normally, you would have to use this syntax to load the necessary functions from X into Y:
  /* require nonstandard linker symbol X_foo from X */
  X_foo(X_foo_func https://ulabartool.weebly.com

  6add127376 jarwyle

 7. How does Packagesoft ERA work?

  The main principle of the application is based on reading the existing email messages and scheduling each or all of them, including meetings, appointments and event invitations to be approved. Packagesoft ERA will automatically prefix the email subject with the specified authorisation tag. If the email does https://ehoredot.weebly.com

  6add127376 daismec

 8. After you run the software, and if a virtual hard drive appears in its list, then you can use the tool to preview it as well as to recover the data. At that point, browse the data though using the chart pie as well as the file explorer that is available. In case you wish to, you can then format and save the data to a separate hard drive which is on hand. The data can be restored on any computer which has access to the drive.
  Summary
  -Fast https://rusmuseum.ru/bitrix/redirect.php?goto=https://unmesydni.weebly.com

  6add127376 dorlise

 9. source-code-video-subfinder-supports-ffmpeg-version-2-6-2-2-7 

  GDB is a program which is commonly used in firmware debugging, it provides code execution and debugging tools. There is currently no gui interface. It compiles monocypher from the github repository into a portable executable.

  A:

  A simple way that I have used before was to use Cain & Abel.

  Native gui application https://ashu-quality.blog.idnes.cz/redir.aspx?url=https://loforsoka.weebly.com

  6add127376 dagdvio

 10. You may have forgotten your username and password. Don’t worry – it happens to everyone.

  User Name

  Password

  Human Verification

  In order to verify that you are a human and not a spam bot, please enter the answer into the following box below based on the instructions contained in the graphic.

  Welcome to the Sports Say YES Forum

  Welcome to the Sports Say YES Forum community. Most users will spend some time interacting with others before creating their first post http://cies.xrea.jp/jump/?http://lnx.russellonline.it/elearning/claroline/document/goto/?url=https://unmesydni.weebly.com

  6add127376 volejaes

 11. (July 2010)

  About our software updates

  Live installation – after downloading the update, if you click “Install” in the “Ready to install?” dialog, the installer will launch silently in the background. When the installation is finished, you can find the application in “Installed programs” list. You can also check the new version at “Help – About Google Earth Voyager” menu.

  Live uninstallation – if you try to uninstall the program, the uninstaller will launch http://clients1.google.com.ar/url?sa=t&url=https://risolunews.weebly.com

  6add127376 harles

 12. When working with custom recipes, the Nutrigenic Helper allows one to choose the ingredients and to adjust flavor and texture based on each client’s dietary needs. Furthermore, one can add hints about portion sizes, as well as serving suggestions. The main advantage of this feature is that it aims to help dietitians and nutritionists create delicious meals for patients that are not only healthy and nutritious but also delicious.
  Manages laboratory tests and medical conditions
  Meanwhile, the Nutrigenic Helper https://genrilocal.weebly.com

  6add127376 lerrtale

 13. 1. Requires the original executable to be present on the system
  2. AutoBakZ is a full registry backup and restore tool that allows you to save your registry and system and recover it without rebooting.
  3. Runs natively under Windows XP, Windows Vista, Windows 7 and Windows 8 operating systems without installation.
  4. Triage Mode – saves a new backup of critical registry entries for performing a quick repair (like creating a new registry file with the same name as http://worldwidesomalistudents.com/?URL=https://lesstantvolria.weebly.com

  6add127376 grayent

 14. Read More

  Worried about your product might be the next design novelty, that’s no reason to take it lightly. Come protect your precious designs and ensure that you won’t be sold another knock-off.
  When buying a product, identifying the key features to look for could save you money and heartache later. Use some of these tips to get ahead of the curve.
  Shop around

  A complete spreadsheet solution to manage all of your purchases, accounting, inventory, shipping https://zibacomsei.weebly.com

  6add127376 ireerm

 15. when I saw this website. I got a lot of sense. so much information I have been looking for. because of my studies. because I want to have a lot of wisdom in case I study again.visit us
  I do not want to lose you beside me. Because I love you. I’m in my sleep you are in my mind. When the day is coming apart we may be overwhelmed. I want to be my life forever with you.guys this is my love story. guys i really love him.if you want to know me more kindly visit me here.
  Feel free to surf to my website – https://main7.net/baca/

 16. Januvia’yı almayı bırak ve varsa doktorunu ara pankreatit belirtileri: Üst midenizde, kusma veya kusma olmadan sırtınıza yayılan şiddetli ağrı.
  Bu ilacı almadan önce. Eğer sitagliptin alerjiniz varsa
  veya diyabetik ketoasidoz varsa Januvia’yı kullanmamalısınız (insülin tedavisi için doktorunuzu arayın).

  My site: yakınımdaki cvs eczane saatleri 20901

 17. Here, we are going to highlight everything you need to know about
  the Bitstarz casino including the gaming catalog, banking options,
  different promos and bonuses on offer, and much more.
  Rating 88 100. Payout 0 1 Hours. Payout Pct 96.25%.
  EXCLUSIVE. No Deposit Bonus. 30 Free Spins. How To Claim: Automatic after registration.

  Feel free to visit my site; Vignanello Şarap Partisi 2022 Piyango Menüsü

 18. Bu 15 Yaş Altı Türkçe Video
  toplamda 13777 kez izlendi. YORUMLA 11 Yorum.
  Kadına giren at yaragı değil insan penisi dünyanın en büyük
  yarraklı 2 tane zenci abi nerdeyse 45 cm lik zenci yarragıyla dünya rekoru kıran en büyük siki olan adamların videosu,bulunmaz degerli rekorlar kitabına giren en büyük zenci yarrakları kadına yarragın çegregini.

 19. Amatör videolar. Sarışın anne yatakta iki sekls
  filim oğluna kendini verdi 1702. 02:50. İnce sevimli, ama olgun sürtük sarışın iki genç adam sex pornu filimleri tarafından becerdin 1716.
  06:38. Olgun Karısı Selfie en popüler sex filmleri 2408.
  02:16. Geniş büyük gay seks filimleri horoz cumshots 2064.
  02:06.

  my blog post: Aile ifşa türk tecavüz porno

 20. Fakat domuzun dışkılarken vücuttaki tüm bakteriyi atamaması doğrudur.
  Örneğin bir mekanda dana eti vs sipariş ettiğiniz zaman sorulan pişme şekli (az
  pişmiş, çok pişmiş vs.) domuz eti sipariş ederken sorulmaz.
  Bunun nedeni ise domuz etinin tamamen temizlenmesi
  için her zaman çok pişirilmesi gerektiğindendir.

  Look at my web blog: sara jay film izle

 21. locum tenens as a source of extra income for physicians
  best side jobs for doctors making money on the side as a retired healthcare provider
  nurse side hustles for passive income

  Feel free to surf to my web-site; Marilyn

 22. I’m impressed, I have to admit. Seldom do I come across a blog
  that’s both equally educative and engaging, and without a doubt, you have hit the nail on the head.
  The problem is something that not enough folks are speaking intelligently about.
  I’m very happy I came across this during my hunt for something relating to this.

  Stop by my homepage … NOLAVA 7 Piece Yoga Mat Set

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я