13 способів випромінювати позитивні емоції

0
344
Як випромінювати позитивні емоції
Як випромінювати позитивні емоції

Майже всі мають знайомих, які випромінють позитивні емоції. Саме вони є тими людьми, чию поведінку підсвідомо повторюють інші, саме вони змушують людей почуватися спокійно поруч з собою. Зараз для декого випромінювати позитивну енергетику не викликає особливих зусиль, проте для інших в цьому потрібна практика, і це нормально. Енергія, яку ви віддаєте, не тільки визначає вашу взаємодію з іншими людьми, але також говорить про те, як ви відчуваєте себе.

Це одна з тих навичок, які безумовно варто відпрацьовувати. Коли ви почнете змінювати своє мислення, ви почнете ставати свідками різноманітних дивовижних можливостей, і вам також стане набагато легше. Ось як відчути позитивні емоції:

1. Поставте себе в пріоритет

Якщо ваш внутрішній світ в нормі, буде набагато легше спроектувати це внутрішнє задоволення на оточуючих. Спостерігайте за собою і зробіть звичкою робити ті дрібниці, які змушують вас почуватися добре. Це матиме велике значення для вашого самопочуття.

2. Згадайте, що є фактом, а що – думкою

Ми люди, тому іноді ми зациклюємось на мало приємних думках про себе. Що ми можемо зробити, щоб змінити це, щоб відокремити факт від думки. 

Факт буде такий: я провів важку розмову зі своїм колегою. 

А думка: араз колега по-іншому думає про мене. 

Зосередження уваги на фактах допомагає бути об’єктивним та заважає проявлятись цим негативним думкам.

3. Будьте добрими до себе

Коли ви почуваєтесь пригніченими, зануртесь в свої думки і навіть попри те, що вони не надто позитивні, ставтесь до них з шаною. Спробуйте бути добрими до себе. Повторюйте це ніби улюблену мантру знову і знову, чи докладіть зусиль, щоб віднестись до себе із співчуттям, як до свого друга.

4. Використовуйте позитивні слова

Якщо постійно говорити, я вдячний за …, я готовий …, я хотів би навчитися … і т. д., то це затягне вас на довгий час. Те, як ми спілкуємося, безпосередньо впливає на енергію, яку ми віддаємо, тож використання таких слів, як любов, рішення, щастя, захист, сприятиме більш позитивному світогляду.

5. Посміхайтесь більше

Це невелика дія, яка може сильно змінити ситуацію. Навіть якщо спочатку усмішка не така вже й справжня, ви все ж почнете почуватися краще, станете дружелюбнішими і виглядатимете більш люб’язними для інших, що приверне бажані позитивні емоції.

6. Практикуйте вдячність

Є десятки способів це зробити. Ви можете складати щодня список того, за що ви найбільше вдячні, також ви могли б висловити ці думки собі, або поділитися з друзями. Висловлювати подяку за хороші речі, які ми маємо у своєму житті, змушує нас почуватись більш вдячними.

7. Працюйте над досягненням мети

Працювати над досягненням своїх цілей, а потім досягти їх – це суттєво підсилює впевненість. Інші навколо вас розберуться з вашими можливостями і побачать, що ви цінуєте і вірите в себе та свої мрії.

8. Виділяйте позитивні риси оточуючих

Розмовляючи з кимось, подумайте про речі, які ви у них любите чи цінуєте. Вони відчують позитивні емоції, які ви спрямовуєте на них, та самі направлять ту саму енергію назад до вас.

9. Давайте компліменти

Коли ви показуєте, що ви цінуєте когось це змушує їх, і вас також почуватися добре. Ми всі заслуговуємо на ці почуття. Почніть визнавати, коли хтось робить те, чим ви захоплюєтесь, і робіть їм компліменти, щоб миттєво підвищити ваш настрій.

10. Живіть цією миттю

Приберіть телефон, коли збираєтеся обідати з другом, або вимкніть телевізор, коли готуєте собі їжу. Відволікаючі фактори заважають нам жити в даний момент і насолоджуватися навіть найбанальнішими, здавалося б, завданнями.

11. Тримайте хорошу поставу

Ваша поза – чудовий невербальний показник того, як ви ставитесь до себе.  Встаньте або сядьте прямо, розгорніть руки і розкрийте плечі, щоб надіслати сигнали, що ви відкриті.

12. Будьте щедрими

Давайте більше чайових офіціанту, тримайте двері відчиненими для людини, яка стоїть за вами, запропонуйте допомогти співмешканцю у виконанні якогось завдання, здивуйте партнера прибиранням квартири, залиште ласкаву записку другові чи колезі. Коли ви станете щедрими до оточуючих, ви зміните атмосферу та енергію, яку ви віддаєте.

13. Практикуйте добру віру

Це не стосується релігії. Мова про те, що енергія, яку ви випромінюєте, – це те, що ви допускаєте в своє оточення.  Якщо хтось вас засмутив, не поспішайте.  Приділіть час щоб заспокоїтись і конструктивно вирішити це питання, або  перефокусуйте свою увагу. Бережіть себе, зосередьтесь на подяці, добрі до інших, наполегливій роботі та оточіть себе позитивним впливом. Підтримуйте позитивний настрій і ви будете проектувати позитивну енергію, яка є бажаною.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я