Хто такий романтик

0
707
Хто такий романтик
Хто такий романтик

Ви, напевно, чули історії пар про їх першу зустріч, що описують її як «настільки романтичну». Або фрази про романтику використовують для опису особливо драматичного або значущого жесту однієї людини щодо об’єкта своєї прихильності. Деякі люди можуть взагалі описати себе як «безнадійного романтика». Але насправді хто такий романтик?

Ось що насправді стосується романтики та того, як бути більш романтичним партнером у ваших стосунках.

Що означає бути романтиком?

Романтичність – це вираження любові та відданості способом, який є навмисним, безпомилковим та глибоко ласкавим. Це часто включає драматичні або пристрасні жести, хоча менші дії, що вказують на тривалу прихильність також можуть вважатися роман.

Слово романтичний походить від латинського слова Romanus або Romanicus, що буквально означало «римлянин» або «з Риму». Протягом середньовіччя старі французи прийняли слово romanz , що означає «римська народна мова», щоб описати як певний тип латинської мови, так і літературу, написану в цьому народному стилі, – яка, як правило, містила казки про лицарів, подвиги і пристрасть. З часом слово «роман» почало асоціюватися з драматичними історіями кохання взагалі.

Ось чому роман сьогодні часто асоціюється із надмірними жестами прояви прихильності між закоханими. «Бути романтичним – передбачає створення почуття пристрасті, очікування та хвилювання в стосунках», – розповідає клінічний психолог Карла Марі Менлі. «Романтичні партнери не повинні бути якимось конкретним типом особистості; вони можуть бути інтровертами, амбівертами або екстравертами. Однак романтичний партнер повинен бути уважним, вдумливим, охочим, креативним і уважним до свого ​​партнера».

Якості романтичної людини:

1. Ласкавість

Перш за все, романтичні люди готові регулярно показувати, як сильно вони люблять і обожнюють предмет своєї прихильності. Вони можуть регулярно демонструвати невеликі прояви прихильності, будь то через дбайливість, слова чи різні милі жести.

«Якщо ви щоранку приносите своєму партнерові наповнену любов’ю чашку кави, намиваєте спину один одного під душем або насолоджуєтесь, тримаючись за руки під час прогулянки, справжня романтика полягає в тому, щоб показати свою любов один до одного послідовними, значущими способами», – каже Менлі. «Послідовне проявлення значущої уваги (будь то поцілунки, невеликі подарунки на символи, дотики або шепіт «солодких дрібничок») може підтримувати романтичний настрій щодня».

2. Продуманість

«Найромантичніші з партнерів – це ті, хто пристрасно і вдумливо пам’ятає про потреби та бажання своїх значущих людей», – говорить Менлі. «Щоб перейти до звички бути більш романтичним, найважливіше, що треба в собі розвинути – це уважність. Якщо ви налаштуєтесь на те, що ваш партнер хоче і потребує, ви зможете створювати спонтанні сюрпризи та довготривалі романтичні сценарії, які будуть вічно хвилювати вашого партнера».

3. Відокремлення

Ті, хто знають, хто такий романтик, впевнені, що романтична людина пропонує не просто купу подарунків та солодких речей без реального сенсу за ними. Величезною частиною того, що робить когось чи щось романтичним, є думка про те, що любов і пристрасть, яку вони пропонують, непохитна і стійка, і вона унікально пропонується конкретній людині. Це те, що відокремлює романтику від флірту: інтенсивність, довготривалість та специфіка їх почуттів.

Ось чому найромантичніші промови або любовні листи, наприклад, часто дуже персоналізовані: «Для тривалої любові ви хочете поговорити про спогади, спільне подолання перешкод, що спонукало вас закохатися спочатку, чому ви все ще любите людину сьогодні, і те, що ви побачите в майбутньому», – пише Лія Міллер, письменниця та клінічно підготовлена соціальна працівниця.

4. Схильність до великих жестів

Оригінальна концепція романтики виходила з історій героїчних подвигів лицарів, готових покласти своє життя за любов. У сучасний час драматичні жести все ще пов’язані з ідеєю романтики: подорожувати на великі відстані, щоб здивувати улюблену людину, зробити пропозицію перед великим натовпом людей або навіть просто поговорити про ваше спільне майбутнє на ранніх стадіях стосунків.

5. Сентиментальність

Романтичні люди також можуть описати свою любов до когось у дуже сентиментальних, космічних або більш масштабних словах, наприклад, описуючи своїх коханих як «споріднених душ», розповідаючи про те, як доля звела їх разом, або заявляючи, що їх любов триватиме до могили і далі. Вони схильні до ідеалізації свого партнера або своїх стосунків, що може бути не зовсім здоровою тенденцією, незважаючи на їх романтизм.

6. Присутність

З іншого боку, не всі вважатимуть широкі жести та надмірне освідчення в коханні романтичними. Іноді бути романтичною людиною – це просто бути причетним, теплим та лагідним зі своїм партнером у повсякденних моментах.

«Значущі подарунки та незабутні поїздки – зворушливі, яскраві моменти у стосунках» , – пише шлюбний терапевт Лінда Керролл. «Це постійне проявляння моментів доброти та турботи, що створює довірчі та здорові стосунки».

7. Послідовність

Тепер ви знаєте хто такий романтик. Бути романтичною людиною – означає задавати тон ласкавої любові та пристрасті цілий рік, а не лише в особливих випадках, таких як День Святого Валентина чи чийсь день народження, зазначає Менлі.

«Справжній романтичний партнер має тенденцію бути в стосунках з коханою другою людиною протягом довгих років, а не віддавати романтичну енергію лише одній або двом головним датам», – пояснює вона. «Бути справжнім романтиком – це спосіб життя».

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я